Kochanowskiego 41 kamienicą z niewielkimi apartamentami na wynajem

Portfel Inwestycyjny realizuje w Gdańsku przy ulicy Kochanowskiego 41 projekt rewitalizacji poprodukcyjnej działki. Spółka zamierza postawić na niej zbudowany od podstaw całkiem nowy budynek mieszkalny, który wtopi się estetyką w istniejącą niską zabudowę kamieniczną ze skośnymi dachami. Przywróci też mieszkalną funkcję parceli przy zacisznej typowo willowej uliczce.

Autor: HouseMarket.pl 05 października 2016 13:03

Inwestycja polega na budowie czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego nawiązującego stylem do kamienic z lat 30., z garażem podziemnym i windą. Ulica Kochanowskiego, przy której planowana jest budowa nieruchomości, pomimo położenia w ścisłym centrum miasta, jest cicha i spokojna, zabudowana kameralnymi kamienicami z lat 30.

W nowym obiekcje znajdą się mieszkania o różnym metrażu, ale z przewagą jednopokojowych i dwupokojowych apartamentów, które stanowią świetną ofertę dla nabywców mieszkań na wynajem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Niska zabudowa i otoczenie parkowe z własną rozległą działką nadają projektowi dodatkowych walorów. Budynek zachowa typowy kamieniczny charakter wraz z pełnowymiarowym poddaszem. Do każdego z mieszkań będzie przypisane miejsce parkingowe w jednopoziomowym garażu podziemnym. Inwestor - Portfel Inwestycyjny planuje zakończenie realizacji na przełomie 2017 r. i 2018 r.

Atrakcyjna lokalizacja budynku znajdującego się w odległości 3,7 km do Długiego Targu w Gdańsku, Westerplatte i plaży w Brzeźnie, jednocześnie z idealnym dostępem do komunikacji miejskiej i pobliskiej kolejki trójmiejskiej, które pozwalają dostać się w każde z tych miejsc w ciągu 10 minut - stanowi silny atut projektu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych