Kolejna odsłona Atal Residence

Oferta Atalu została rozszerzona o 77 mieszkania i pięć lokali usługowych w ramach projektu mieszkaniowego Atal Residence, realizowanego na krakowskim Zabłociu. Tereny dawnej fabryki Miraculum już zmieniają się w prestiżowe osiedle. Cena za mkw. zaczyna się od 7300 zł brutto.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2016 14:34

Atal Residence II jest usytuowany wzdłuż ulicy Zabłocie, równolegle do Wisły. W tej części osiedla na siedmiu piętrach znajdzie się 77 apartamentów. Klienci mogą wybierać spośród układów od dwóch do czterech pokoi oraz metraży od 37,12 do 105,84 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon. W Atal Residence II zaplanowano również podziemny garaż oraz naziemne miejsca postojowe, które łącznie pomieszczą 56 samochodów. Na parterze zaś znajdzie się pięć lokali usługowych.

- Atal Residence cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Tylko w kwietniu, który był pierwszym miesiącem sprzedaży, podpisanych zostało tu aż 41 umów deweloperskich. Łącznie nabywców znalazło już 97 lokali, a kolejnych 16 jest zarezerwowanych. Jesteśmy przekonani, że mieszkania w kolejnych etapach inwestycji również szybko znajdą kupców – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pierwszym etapie Atal Residence powstaje łącznie 227 lokali – w tym 224 apartamenty od dwóch do czterech pokoi i metrażach od 35,18 do 106,37 mkw. oraz trzy lokale usługowe. W tej części kompleksu także do każdego mieszkania przynależeć będzie balkon.

Krakowskie Zabłocie intensywnie się rozwija i zmienia swój charakter. To dzielnica o ogromnym potencjale, dzięki czemu staje się coraz bardziej prestiżowa i modna. Powstają tu nowe osiedla, miejsca pracy, muzea, restauracje, sklepy oraz tereny rekreacyjne. Atal Residence wzniesie się przy ulicy Zabłocie na terenie byłej fabryki Miraculum, nieopodal ulicy Przemysłowej.

Takie usytuowanie osiedla zapewni mieszkańcom wygodny dostęp do terenów rekreacyjnych, placówek kulturalnych oraz do komunikacji i infrastruktury miejskiej. Przyszli lokatorzy będą mogli skorzystać również z licznych atrakcji, jakie oferują położone nieopodal dzielnice: krakowski Kazimierz oraz Grzegórzki.

Atutem lokalizacji jest bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej – pobliskie przystanki tramwajowe zapewnią wygodny dojazd do centrum oraz do pozostałych części miasta. Niekwestionowaną zaletą jest również bliskość bulwarów nad Wisłą.

Inwestycja Atal Residence wyróżni się za sprawą atrakcyjnej lokalizacji oraz wysokiego standardu na każdym etapie realizacji. Materiały budowlane i wykończeniowe, estetyczne elewacje, balkony i zagospodarowanie przestrzeni osiedla będą charakteryzowały się spójną kolorystyką i wysoką jakością. Fasady w przyjemnych barwach nawiążą do pobliskiej zabudowy i do przemysłowej historii Zabłocia.

Część obiektów dawnej fabryki Miraculum zostanie odnowiona i wkomponowana w kolejne etapy osiedla. Architekci zadbali, by zabudowa była dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Poruszanie się między kondygnacjami umożliwią przestronne schody oraz cichobieżne windy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych