Kolejne apartamenty Aparthotelu Wolska - przejęte

Wzrost przychodów prywatnych inwestorów przyczynia się do przejmowania do zarządzania przez INA Management kolejnych apartamentów Aparthotelu Wolska w Warszawie.

Autor: aw 28 lipca 2022 10:47

Jest to jednocześnie zauważalny sygnał dla deweloperów, którzy rekomendując swoim klientom profesjonalnego i sprawdzonego operatora najmu, mogą liczyć na dodatkową korzyść dla ich klientów, którzy w ten sposób zwiększają swoje zyski.

INA Management jest spółką oferującą inwestorom i deweloperom profesjonalne zarządzenie najmem apartamentów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W szerokim portfelu spółki znajdują się apartamentowce zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych miastach Polski - w Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. 

Od grudnia 2020 r. INA Management sukcesywnie przejmuje w zarządzanie kolejne apartamenty obiektu znajdującego się przy ul. Wolskiej 165 w Warszawie. Jest to efektem nie tylko efektywnego zarządzania, ale też wynikiem wysokich ocen gości na popularnych serwisach rezerwacyjnych. W efekcie w ciągu zaledwie 1,5 roku w ich zarządzanie przeszło 40 proc. jednostek obiektu.

Od początku uruchomienia aparthotelu zostały wdrożone działania marketingowe związane z dołączeniem obiektu do sieci CityBreak - jednej z marek należących do INA Management. W celu zapewnienia najwyższej jakości w zakresie zarządzania, wszystkie apartamenty uległy standaryzacji zgodnej z sieciowymi wymaganiami Citybreak oraz wprowadzone zostały standardy obsługi gości mające na celu świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, goście stale korzystający z apartamentów zarządzanych przez INA, a znajdujących się w różnych miastach Polski, mogą liczyć na oczekiwany, powtarzalny standard i wysoki komfort ich użytkowania. Dla właścicieli apartamentów przekłada się to na zauważalną różnicę w jakości obsługi i zyskach.

- Cieszy nas, że właściciele apartamentów, którzy wcześniej zdecydowali się na współpracę z innym operatorem, dostrzegają różnicę w poziomach obłożenia generowanych przez naszą firmę. W zarządzanych przez nas apartamentach wyraźnie wzrósł również ogólny poziom satysfakcji gości po wizycie – mówi Justyna Rachuba z INA Management. Ponadto, INA zapewnia stałą obecność swoich pracowników, co ma znaczenie również dla innych mieszkańców, którzy mogą skorzystać z usług konserwatora czy usług służby pięter.

Citybreak Wolska to obiekt zlokalizowany na dynamicznie rozwijającej się Woli, na terenie której powstają najbardziej prestiżowe centra biznesowe w Warszawie i wokół której stale rośnie zapotrzebowanie na najem apartamentów. Budynek położony jest zaledwie 4 km od centrum miasta i 2,5 km od nowego centrum biznesowego. Dzięki rozwiniętej sieci komunikacyjnej, w tym nowej linii metra, obiekt zapewnia praktycznie nieograniczony dostęp do najważniejszych lokalizacji na biznesowej, kulturalnej i rozrywkowej mapie Warszawy.

Do dyspozycji gości przygotowano w pełni wyposażone i umeblowane, komfortowe apartamenty, w których mogą oni poczuć się jak w domu, jednocześnie korzystając z usług typowych dla obiektów hotelowych – obsługi recepcji hotelowej i dodatkowego personelu, podziemnej hali garażowej, profesjonalnego serwisu sprzątającego czy restauracji znajdującej się na terenie obiektu.

- Cieszymy się, że tak wiele gości powraca do naszego aparthotelu. Rozbudowujemy naszą bazę gości biznesowych, co przedkłada się na ilość rezerwacji bezpośrednich - mówi Aneta Czuk, manager CityBreak Wolska. Goście doceniają ergonomiczne, komfortowe przestrzenie oferowane przez nas, łatwość dokonywania rezerwacji oraz obsługę w naszej recepcji. Dzięki otrzymywanym wynikom wciąż przyjmujemy kolejne apartamenty w zarządzanie i jesteśmy w stałym kontakcie z inwestorami nieruchomości. 

Ponad 100 apartamentów o powierzchniach od 15 do 30 mkw. przygotowano tak, aby idealnie spełniały potrzeby najemców krótkoterminowych, jak i klientów longstay. Każdy z nich wyposażono w nowoczesne meble, komfortową łazienkę, bogaty pakiet telewizyjny i szybkie łącze internetowe. Ponadto, w każdym apartamencie goście znajdą zestaw kawowy oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. Dzięki zachowaniu ergonomicznego układu przestrzeni i designu apartamenty Citybreak Wolska są idealnym miejscem zarówno do pracy, jak i wypoczynku. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych