Kolejne budynki na Osiedlu Przy Jeziorach niemal gotowe

Osiedle Przy Jeziorach regularnie się powiększa. W III etapie inwestycji cztery dwulokalowe budynki są niemal gotowe, ponieważ mają już wykonaną elewację, wstawione okna oraz położony dach. W kolejnych domach trwają zaawansowane prace.

Autor: housemarket.pl 31 maja 2022 10:50

  • Osiedle Przy Jeziorach powstaje przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu.
  • Projekt realizuje More Place.
  • Trwa sprzedaż domów. Lokale dostępne są w cenie 6060 zł brutto za mkw.

Osiedle Przy Jeziorach to inwestycja deweloperska podzielona na trzy etapy. Każdy z nich składa się z lokali w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni ponad 100 mkw., z klasycznym dwupoziomowym projektem przestrzennym.

Cała inwestycja będzie liczyć 28 budynków bliźniaczych, czyli łącznie 56 odrębnych lokali. Aktualnie trwa realizacja trzeciej etapu osiedla, położonego naprzeciwko pierwszego i drugiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W tej części inwestycji zostanie wybudowanych 14 domów, czyli 28 lokali bliźniaczych. Cztery budynki z ośmioma lokalami mają wykonaną elewację, wstawione okna oraz położony dach,  dwa kolejne budynki są przygotowane w stanie surowym otwartym, ale z pokryciem dachowym. Następnie w dwóch budynkach trwa murowanie ścian parteru – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

Oznacza to, że w budowie, na różnym stopniu zaawansowania jest aż 16 lokali bliźniaczych.

More Place stworzyła dom pokazowy wykończony „pod klucz” w I etapie inwestycji.

- To wygodne rozwiązanie z punktu widzenia sprzedaży nieruchomości, ponieważ pozwala nabywcy dokładnie poznać wnętrza, zweryfikować ustawność i funkcjonalność każdego z pomieszczeń. Na rynku pierwotnym lokale najczęściej sprzedają się jeszcze przed wybudowaniem, ale zdecydowaliśmy się na lokal pokazowy z myślą o naszych klientach. Ponadto mogą oni zobaczyć części wspólne osiedla, jak droga wewnętrzna, chodniki, czy dodatkowe rozwiązania służące bezpieczeństwu mieszkańców. Wizyta na inwestycji pozwoli zaobserwować postępy budowlane w III etapie - podkreśla Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

Cały projekt zlokalizowany przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu zakończy się w 2023 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych