Kolejne domy na osiedlu Golf Park

W ramach Osiedla Golf Park w Tuchomiu, realizowanego przez spółkę Inpro wprowadzono, do sprzedaży 11 domów z etapu C. Termin ich ukończenia zaplanowano na koniec listopada 2017 roku.

Autor: HouseMarket.pl 08 grudnia 2016 10:09

W aktualnej ofercie znajduje się 17 domów, których powierzchnia użytkowa wynosi od 173 mkw. do 201 mkw. Ich cena razem z działką zaczyna się od 590 tys. zł brutto.

Inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Do tej pory sprzedano już wszystkie domy w ramach etapu A oraz zdecydowaną większość domów z etapu B. Na początku grudnia do oferty wprowadzono 11 domów w ramach etapu C. Planowany termin zakończenia budowy to koniec listopada 2017 r. Docelowo na osiedlu Golf Park deweloper wybuduje 83 domy jednorodzinne i w zabudowie bliźniaczej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle przy jeziorze

Osiedle Golf Park jest zlokalizowane w otoczeniu zieleni, zaledwie 100 m od jeziora Tuchomskiego. W bliskiej odległości inwestycji przebiega także trasa rowerowa łącząca Gdańsk Osowę z Sianowem, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Dodatkowym atutem osiedla jest bliskie sąsiedztwo Tokary Golf Club, wyposażonego w dziewięciodołkowe i pagórkowe pole golfowe, dostosowane do potrzeb zarówno zawodowego jak i początkującego gracza.

Teren osiedla jest ogrodzony, a o bezpieczeństwo mieszkańców dodatkowo zadba ochrona. Domy budowane są na działkach o powierzchniach od 600 mkw. do 1.841 mkw.

Podczas budowy osiedla zastosowano innowacyjne technologie z wykorzystaniem wysokiej klasy energooszczędnych, szlachetnych i tradycyjnych materiałów budowlanych o niskich współczynnikach przenikalności ciepła, które spełniają wszystkie normy akustyczne.

Boisko i plac zabaw

Każdy z budynków wyposażony jest w garaż i przydomowy ogródek, do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane także otwarte trawniki, chodniki i podjazdy dla samochodów z kostki betonowej. Na osiedlu wybudowano drogę o szerokości 5 m wraz z chodnikiem. Wszystkie domy w ramach inwestycji podłączone są do gminnej sieci kanalizacyjnej. Deweloper nie zapomniał także o najmłodszych mieszkańcach – w ramach etapu D osiedla powstanie także boisko wielofunkcyjne i plac zabaw.

Osiedle Golf Park mieści się 6,6 km od granic Gdyni, 4,8 km od Chwaszczyna i 11,5 km od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Do tej pory w ramach inwestycji sprzedano 41 domów, w aktualnej ofercie znajduje się 17 budynków, w tym 10 domów w zabudowie bliźniaczej i siedem domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa dostępnych budynków wynosi od 173,4 mkw. do 200,8 mkw. Ich cena razem z działką zaczyna się od 590 tys. zł brutto.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych