Kolejne domy na Osiedlu Przy Jeziorach w budowie

Trwają intensywne prace związane z poznańskim Osiedlem Przy Jeziorach, zarówno z drugim, jak i z trzecim etapem. Budowane domy są na różnym stopniu zaawansowania, a finalnie przy ulicy Golęczewskiej w Poznaniu, powstanie kameralna inwestycja deweloperska. W sprzedaży są dosłownie ostatnie lokale.

Autor: housemarket.pl 29 października 2021 17:01

Deweloper More Place regularnie powiększa swoją inwestycję, Osiedle Przy Jeziorach. Finalnie znajdzie się tutaj 56 lokali bliźniaczych, w 28 budynkach. Duża część z nich została ukończona, bądź nastąpi to niedługo. W kolejnych trwają prace, wszystkie zgodnie z planami i harmonogramem.

- W I etapie inwestycji powstało 6 domów w zabudowie bliźniaczej, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie są przekazane naszym klientom, którzy tutaj mieszkają. Z kolei II etap osiedla, który obejmuje 8 budynków - 16 lokali, właśnie się kończy. Domy oznaczone numerami: 22 i 24, gdzie znajdują się cztery lokale, mają przeprowadzane prace elewacyjne. Kolejny dom jest docieplany, a jeszcze w następnym trwa montaż pokrycia dachowego. Oznacza to, że jesteśmy na finalnym etapie prac w tej części osiedla – relacjonuje Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: OSIEDLE PRZY JEZIORACH - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 

Równolegle trwają prace z III etapem osiedla. Dwa domy bliźniacze (oznaczone numerami 25 i 27), z czterema lokalami mają wykonane prace murarskie. W kolejnym budynku dwulokalowym nr 23 postawiono ściany parteru, a w następnym przygotowano fundamenty.

- Osiedle Przy Jeziorach to dla nas projekt długofalowy, a poszczególne domy będziemy przekazywać nabywcom sukcesywnie w 2022 i 2023 roku. Zaawansowana jest nie tylko realizacja inwestycji, ale też sprzedaż. Dostępne są dosłownie ostatnie lokale, w dwóch wariantach powierzchni, tj.: 111,47 i 110,44 m kw. i dwóch układach pomieszczeń z czterema oraz pięcioma pokojami – mówi Tomasz Pietrzyński.

Bez względu na wybraną opcję, każdy lokal posiada zaplanowany przemyślany układ pomieszczeń, zarówno na parterze, jak i piętrze. Na parterze zaprojektowano: salon z kuchnią, pokój i garderobę lub dwa pokoje, dostępne w drugim wariancie. Z kolei na piętrze znajdą się dwie sypialnie, łazienka, garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Ponadto na każdym z poziomów będzie łazienka.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych