Kolejny etap Kwiatowej Równiny już w budowie

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła budowę i sprzedaż nowego etapu Kwiatowej Równiny, która powstaje przy ulicy Pękowickiej w Krakowie. Oferta obejmuje 55 nowych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 28 lutego 2017 14:37

Kwiatowa Równina to jedna z dwóch inwestycji Grupy Deweloperskiej Geo w Krakowie, zaraz po Fabryce Czekolady. Zlokalizowana jest na Białym Prądniku, który charakteryzuje się spokojną, cichą okolicą i niską zabudową mieszkalną, jednocześnie znajdując się ok. 15 minut od zabytkowego centrum miasta.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. Pierwsze dwa budynki C1 i C2, zostały oddane do użytku i obecnie w sprzedaży znajduje się ok. 15 ostatnich mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Najnowszy etap obejmuje powstanie kolejnych dwóch budynków D1 i D2. Przyszli lokatorzy znajdą tu lokale 1, 2, 3 i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach:

1-pokojowe o powierzchni ok. 28-30 mkw., 2-pokojowe liczące ok. 40-53 mkw. (w tym z możliwością aranżacji na 3-pokojowe), 3-pokojowe o metrażu ok. 62-68 mkw. (w tym z możliwością aranżacji na 4-pokojowe) oraz 4-pokojowe liczące ok. 80-81 mkw. (w tym z możliwością aranżacji na 5-pokojowe).

Ceny - już od 5,7 tys.zł/mkw. Termin zakończenia budowy to drugi kwartał 2018 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych