Kolejny etap Małej Pragi do wzięcia

LC Corp ruszyło z przedsprzedażą czwartego etapu Małej Pragi w Warszawie. W ofercie, obok kompaktowych kawalerek o powierzchni do 25 mkw., znalazły się mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych, w metrażach do 93 mkw. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na czwarty kwartał 2016 r.

Autor: HouseMarket.pl 06 grudnia 2016 16:29

Osiedle Mała Praga jest zlokalizowane w dzielnicy Grochów, w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna, zaledwie 6 km od warszawskiej Rotundy. Tworzyć je będzie zespół siedmiu pięciopiętrowych budynków z  miejscowymi obniżeniami do czterech pięter. Łącznie powstanie 750 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach. W ofercie są kompaktowe, ale funkcjonalne kawalerki oraz większe, kilkupokojowe mieszkania. Można wybierać spośród lokali o powierzchni od 24 mkw. do 102 mkw.

Obecnie LC Corp prowadzi sprzedaż mieszkań w drugim etapie, który jest w trakcie realizacji, a jego planowany termin zakończenia to drugi kwartał 2017 r. Trzeci etap ma być zakończony w pierwszym kwartale 2018 r., a czwarty - w czwartym kwartale 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Części wspólne zaprojektowano tak, aby stanowiły miejsce spotkań i rekreacji. Z myślą o najmłodszych przewidziano plac zabaw. Dla zmotoryzowanych są miejsca parkingowe w garażu podziemnym, dla cyklistów schowek na rowery. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie. Osiedle Mała Praga jest zamknięte i posiada kontrolę dostępu. Na parterze, od strony ul. Chrzanowskiego i Przeworskiej, działać będą lokale usługowe.

W sąsiedztwie osiedla znajduje się Park Skaryszewski, jeden z największych parków w mieście. Poza bliskością parku, Praga Południe oferuje łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. Grochów jako bezpieczna i spokojna dzielnica cieszy się dużą popularnością, dlatego stale powstają tam nowe inwestycje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych