Kolejny etap Modern City w sprzedaży

Grupa Robyg wprowadziła do sprzedaż kolejny etap osiedla Modern City na warszawskim Bemowie. W ofercie jest 66 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 06 września 2022 14:01

  • Inwestycja zlokalizowana jest wśród zielonych, rekreacyjnych terenów przy ul. Szeligowskiej 53 - tylko 200 metrów od stacji II linii metra.
  • Modern City obejmie łącznie ponad 800 mieszkań w ramach 9 etapów.
  • Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple - który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych.
  • Wszystkie budowy są realizowane zgodnie z harmonogramami.
  • W Warszawie grupa Robyg ma w budowie łącznie około 3600 mieszkań.

Grupa Robyg była pionierem jeśli chodzi o zagospodarowanie tej części Warszawskiego Bemowa i budowę nowoczesnego miasta w mieście Young City i Modern City. W ramach kolejnych etapów oddano już do użytku mieszkańców 1500 mieszkań, a kolejne 800 jest w budowie.

Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne oraz oświetlenie LED. Dodatkowo zaprojektowano atrakcyjne tereny zielone i ekstensywne zielone dachy budynków. Osiedle jest ogrodzone, ma zapewnione bezpieczeństwo, ochronę i monitoring, garaż podziemny oraz stację ładowania samochodów elektrycznych. Między budynkami zaplanowano park pełen bujnej, różnorodnej roślinności. W parku znajdzie się także plac zabaw dla dzieci, miejsca relaksu dla dorosłych oraz strefę street workoutu. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

- W tym roku klienci oczekują jeszcze lepiej zaprojektowanych mieszkań, dostosowanych do oczekiwań, Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, a lokale szybko się sprzedają - także w wyniku ograniczonej podaży na rynku. Systematycznie wprowadzamy nowe inwestycje i kolejne etapy do sprzedaży. Warszawa Bemowo to obecnie najbardziej innowacyjna, dynamicznie rozwijająca się dzielnica stolicy. To tu zlokalizowana jest inwestycja Robyg Modern City Bemowo. W ramach projektu powstanie łącznie ok. 800 funkcjonalnych apartamentów - obecnie w sprzedaży jest dostępnych 66 lokali. Do mieszkań przynależeć będą duże balkony, loggie lub ogródki. Cechą charakterystyczną osiedla jest ciekawa, modernistyczna architektura, eleganckie białe elewacje z elementami klinkieru, części wspólne indywidualnie zaprojektowane z materiałów wysokiej jakości. Wewnątrz osiedla powstanie rozległy park z elementami małej architektury, ścieżką rowerową, placem zabaw i strefą relaksu wraz z street workoutem. Każde mieszkanie, bez dodatkowych opłat, zostanie wyposażone w system Smart House by Keemple - inteligentny dom. Inwestycja posiada świetnie rozwiniętą infrastrukturę miejską i doskonałą lokalizację - tylko 200 metrów od planowanej stacji metra. W okolicy znajdują się liczne szkoły, sklepy i centra handlowe - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.

Niepodważalną zaletą inwestycji Modern City jest lokalizacja - tylko 200 metrów dzieli ją od planowanej stacji Metro Chrzanów, na którą już zostało wydane pozwolenie na budowę. Dodatkowym atutem jest dobre połączenie z S2, S7 i S8, które gwarantuje szybki wyjazd z miasta lub dojazd na lotnisko im. Chopina.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych