Kolejny etap Osiedla Wilno w Warszawie w sprzedaży

Dom Development rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu Osiedla Wilno na warszawskim Targówku. W dwóch trzypiętrowych budynkach zlokalizowanych przy ul. Ponarskiej powstanie 158 mieszkań. Przekazanie kluczy zaplanowane jest na przełomie 2022 i 2023 roku.

Autor: Housemarket.pl 27 kwietnia 2021 11:05

Osiedle Wilno to popularne miejsce na mapie prawobrzeżnej Warszawy. Na terenie tej wieloetapowej inwestycji zamieszkało już ponad 7000 osób. Liczne tereny zielone, murale, rzeźby miejskie podkreślają atrakcyjność otoczenia. Przyjazną przestrzeń tworzą place, urokliwe skwery i osiedlowe uliczki będące idealnymi miejscami na spacer czy popołudniowy relaks. Na terenie osiedla działają liczne sklepy, punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. Bezpośrednio przy osiedlu zlokalizowana jest stacja kolejowa Warszawa Zacisze-Wilno wybudowana przez Dom Development, dzięki której mieszkańcy mogą dostać się do centrum Warszawy w zaledwie kwadrans. Dużym udogodnieniem jest również osiedlowa linia autobusowa.

Modernistyczny styl

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dwa budynki powstające w ramach nowego etapu łączą się w kształt wydłużonej podkowy. Modernistyczny styl architektoniczny nawiązuje do wcześniejszych etapów osiedla, tworząc harmonijną całość. Trzypiętrowe budynki będą miały jasny kolor elewacji. Pomiędzy nimi zaplanowano zielony dziedziniec z licznymi elementami małej architektury, niską zielenią, drzewami i urokliwymi alejkami prowadzącymi do wejść do klatek schodowych. W ramach inwestycji powstanie także plac zabaw dla dzieci. We wnętrzach użyte zostaną atrakcyjne wizualnie materiały, m.in. gresy w modnych kolorach. Dodatkowo, przy wejściach do budynków pojawią się przykuwające uwagę grafiki z najbardziej znanymi obiektami stolicy Litwy. Dla wygody mieszkańców klatki schodowe wyposażono w windy umożliwiające dostęp do lokali położonych na wszystkich kondygnacjach oraz do garażu podziemnego.

W najnowszym etapie Osiedla Wilno powstaje 158 mieszkań o powierzchniach od 33 do 105 mkw. o rozkładach dających szeroką możliwość aranżacji. Wszystkie mieszkania posiadać będą strefę dzienną z loggiami, tarasami lub balkonami, a te usytuowane na parterach przydomowe ogródki.

- Osiedle Wilno to wieloetapowy projekt rozbudowywany przez Dom Development od 2010 roku. Zajmuje on szczególne miejsce w portfolio Dom Development, ciesząc się od lat ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. Dzięki ciekawemu designowi, wielu funkcjonalnym rozwiązaniom czy udogodnieniom komunikacyjnym Osiedle Wilno przyciąga uwagę i zachęca do zamieszkania – powiedział Grzegorz Smoliński, dyrektor Działu Sprzedaży w Dom Development S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych