Kolejny etap Osiedla Zielonego 2 w budowie

APRO Investment rozpoczął budowę kolejnego budynku na toruńskim Osiedlu Zielonym 2. W ofercie jest 30 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 35 mkw. do 80 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 września 2016 14:52

W ramach Osiedla Zielonego 2 zrealizowane zostaną kameralne dwupiętrowe budynki, których architektura charakteryzować się będzie elegancką formą, prostym detalem i spójną, stonowaną kolorystyką.

Jednolitość bryły zostanie przełamana boniami i przerzeźbieniami w elewacji. Wszystko to złoży się na harmonijną całość. Na drugi etap projektu Osiedle Zielone 2 składa się 30 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 35 mkw. do 80 mkw. W odpowiedzi na zainteresowanie klientów, znaczną część oferty stanowią mieszkania czteropokojowe z aneksem kuchennym o metrażu powyżej 70 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Zielone 2 to idealne miejsce dla osób preferujących bliskość miasta, a jednocześnie pragnących ciszy, spokoju i przestrzeni w otoczeniu terenów zielonych. 

Budynki zaprojektowano w taki sposób, aby stworzyć pomiędzy nimi wolną przestrzeń, którą wypełnią: zieleń, nowoczesne place zabaw, a także elementy małej architektury. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewidziano ogrodzenie posesji oraz monitoring. Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują miejsca postojowe w hali garażowej.

Okolica zapewnia możliwość relaksu na łonie natury. W zasięgu spaceru mieszkańcy mają dostęp do sklepów, szkoły, przedszkola, poczty czy miniaquaparku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych