Kolejny etap poznańskiej inwestycji Reduta Nowe Podolany na finiszu

Kończą się prace związane z realizacją budynku nr 9 w ramach projektu Reduta Nowe Podolany. Wszystkie, 142 mieszkania znalazły już swoich przyszłych lokatorów. W sprzedaży zostały jeszcze miejsca w hali garażowej oraz lokale usługowe.

Autor: Housemarket.pl 06 lipca 2021 10:13

  • Projekt Reduta Nowe Podolany powstaje w północno – zachodniej części Poznania.
  • Do tej pory spółka EBF Development zrealizowała już 8 budynków wielorodzinnych.
  • Niedługo, w III kwartale bieżącego roku, rozpoczną się odbiory mieszkań z budynku nr 9.

Tym samym do użytku przekazane zostaną 142 mieszkania o powierzchni od 41,20 do 78,08 mkw, a wśród nich lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkon, dostępne są także komórki lokatorskie oraz cichobieżne windy. Dostępna jest również podziemna hala garażowa.

Obecnie trwają prace elewacyjne oraz tynkarskie w klatkach schodowych i w pozostałych częściach wspólnych. Z wykorzystaniem kostki brukowej powstają również miejsca parkingowe naziemne oraz droga wewnętrzna. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Podobnie jak wcześniejsze etapy naszej inwestycji budynek nr 9 będzie gotowy zgodnie z założonym harmonogramem. Jednocześnie przygotowujemy się do wprowadzenia do sprzedaży kolejnej realizacji na terenie inwestycji Reduta Nowe Podolany – zdradza Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Popularność projektu potwierdza zakończona już sprzedaż wszystkich mieszkań. W ofercie zostały jeszcze 3 lokale usługowe (w budynkach nr 5 i 9) oraz miejsca postojowe w halach garażowych z pierwszego etapu tej inwestycji, w cenie 25.000 zł. brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych