Kolejny etap warszawskiego osiedla Nowy Targówek już w sprzedaży

Dotychczas sprzedanych i przekazanych zostało ponad 500 mieszkań w ramach czterech etapów osiedla Nowy Targówek, realizowanego przez Atal. Teraz do sprzedaży trafi etap piąty, liczący 70 lokali.

Autor: housemarket.pl 07 marca 2022 12:30

  • Planowany termin oddania V etapu inwestycji Nowy Targówek do użytkowania to II kwartał 2024 roku.
  • Pierwsze cztery, liczące łącznie 523 funkcjonalne mieszkania, zostały w pełni wyprzedane.
  • Ceny za metr kwadratowy mieścić się będą w przedziale od 12 050 do 13 200 zł.

Na warszawskim Targówku, przy ul. Płosa, Atal tworzy duży kwartał mieszkalny, który powstaje w kilku etapach. Pierwsze cztery, liczące łącznie 523 funkcjonalne mieszkania, zostały w pełni wyprzedane. Do wszystkich przynależy taras lub balkon, a na parterze zaprojektowano prywatne ogródki. Ponadto w ofercie było też 157 lokali inwestycyjnych oraz 10 usługowych w ramach inwestycji Nowy Targówek Lokale Inwestycyjne i również w tym przypadku wszystkie znalazły swoich nabywców.

W ramach V etapu zaplanowano 70 mieszkań, o zróżnicowanych układach od 2 do 5 pokoi i powierzchni od 35 do 96 mkw, a także 3 lokale usługowe. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano miejsca dla 89 samochodów, a rowerzyści będą mogli skorzystać z rowerowni oraz boksów na rowery.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Osiedle Nowy Targówek cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wcześniejsze etapy zostały szybko wyprzedane, więc mamy nadzieję, że również i ten spotka się z dobrym odbiorem. Klientom przypadły do gustu przede wszystkim ciekawa architektura, zielona przestrzeń wspólna, spokojna okolica oraz dobra lokalizacja, z przebiegającą nieopodal nową linią metra - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

CZYTAJ TEŻ: BIAŁOŁĘKA, WAWER CZY TARGÓWEK - GDZIE NAJLEPIEJ KUPIĆ MIESZKANIE W WARSZAWIE? 

W procesie projektowania Nowego Targówka wykorzystano barwy natury, a nowoczesnego wyglądu elewacji dodają minimalistyczne wykończenia z elementami aluminium. Atrakcyjnie zaaranżowana jest również przestrzeń wspólna, która zachęca do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uwzględnia ona m.in. chodniki, ławki, plac zabaw i tereny zielone.

W niedalekiej odległości od kompleksu znajduje się klika dużych sklepów oraz centrów handlowych, a rozbudowana sieć komunikacji miejskiej zapewni możliwość szybkiego przemieszczania się po mieście. W sąsiedztwie osiedla funkcjonuje druga linia metra – przystanek Trocka.

Warszawa jest jednym z kluczowych rynków dla Atal. Deweloper wybudował w stolicy szereg inwestycji. Obecnie, na Dolnym Mokotowie, nieopodal Łazienek Królewskich i Kopca Powstania Warszawskiego, powstaje kameralny kompleks Bartycka 49 Apartamenty. To propozycja dla osób ceniących miejski styl życia w spokojnym otoczeniu natury. Osiedle Poematu powstaje natomiast na warszawskim Wawrze, przy ulicy Poematu, w spokojnej i cichej okolicy. W ramach pierwszego etapu inwestycji zaprojektowano dwa, liczące po pięć pięter budynki, w których powstaną 163 mieszkania. Bliskość natury to również spory atut Zakątku Harmonia, na Białołęce, przy ulicy Płochocińskiej, gdzie niedawno do sprzedaży trafił pierwszy etap osiedla, składający się z dwóch budynków, w których znajdzie się 60 mieszkań. W ofercie są także ostatnie wolne lokale w projekcie Nowa Grochowska, zrealizowanym na Pradze Południe, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych prawobrzeżnej Warszawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych