Kolejny Ornament wzbogaca szczeciński rynek mieszkaniowyhousemarket.pl - 10 grudnia 2020 14:36


Zgodnie z planem zakończyła się budowa kolejnego etapu osiedla Ornament w Szczecinie zlokalizowanego w rejonie Alei Powstańców Wielkopolskich. Oddana do użytku inwestycja White Stone Development cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem - 69 mieszkań w ukończonym budynku zostało już wcześniej wyprzedane.

Piąty i zarazem przedostatni budynek prowadzonej przez White Stone Development wieloetapowej inwestycji harmonijnie wpasował się w okolicę. Utrzymany jest w spójnej z wcześniejszymi etapami jasnej kolorystyce.

Wśród 69 mieszkań w budynku B2 znalazły się jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu od 28 mkw. do ponad 88 mkw. Wyjątkowo w tym etapie zaprojektowane zostały także mieszkania z antresolami na ostatniej kondygnacji. Przygotowano również miejsca postojowe naziemne oraz w halach garażowych, boksy rowerowe, a także komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Mieszkańcy cenią sobie między innymi bliskość Parku Pomorzańskiego im. Generała Dowbór-Muśnickiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Cieszy nas popularność osiedla Ornament, naszej drugiej, po Sowińskiego 78, inwestycji mieszkaniowej w Szczecinie. Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom lokalnego rynku i zgodnie z planem dostarczyliśmy klientom 69 lokali mieszkaniowych i 1 użytkowy. Bogata infrastruktura, dostępność terenów zielonych w pobliżu oraz dostosowany do potrzeb mieszkańców plan inwestycji – to czynniki sukcesu Ornamentu. W przygotowaniu mamy kolejny, ostatni budynek przewidziany dla tego osiedla - mówi Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały, dbałość o energooszczędność i ergonomię – to kluczowe założenia dewelopera. Łącznie w ramach osiedla Ornament White Stone wprowadził na szczeciński rynek już 400 mieszkań. W trakcie realizacji jest jego druga inwestycja w Szczecinie, osiedle Sowińskiego 78, w ramach którego powstaną 242 mieszkania.