Kolejny projekt Planetbud Development na finiszu

Aleja Bukowa jest gotowa w 80 proc. Osiedle znajdujące się przy ulicy Kórnickiej w podpoznańskim Zalasewie już niedługo wzbogaci się o nowych mieszkańców. W ramach inwestycji powstały cztery szeregi budynków, łącznie 37 domów. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji zamkniętej.

Autor: HouseMarket.pl 25 lipca 2017 13:26

Aleja Bukowa to kameralne osiedle 37 domów w zabudowie szeregowej. Osiedle przygotowywane jest w Zalasewie, miejscowości znajdującej się niedaleko stolicy Wielkopolski. W ramach inwestycji powstają domy o zróżnicowanej powierzchni, o 75 i 83,63 mkw. Co ważne, każdy dom posiada własny ogródek oraz dedykowane dwa miejsca postojowe, które zapewniają komfort zmotoryzowanym mieszkańcom. Deweloper Planetbud zadbał o dodatkowe udogodnienia. Pojawią się elementy małej architektury, w tym droga wewnętrzna oraz oświetlenie. Istotnym elementem jest utrzymanie Alei Bukowej w konwencji zamkniętej, co podnosi bezpieczeństwo i spokój przyszłych mieszkańców. Dodatkowy atut stanowi nietypowa promocja.

– Obecnie rozpoczęliśmy promocję „Wymień mieszkanie na dom z ogródkiem”. Kierujemy ją do osób, które posiadają własne mieszkania, jednak chcieliby je zamienić na dom. Jesteśmy przygotowani na wymianę – podkreśla Weronika Potarzycka, specjalistka z biura sprzedaży Planetbud Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zaletą powstającego osiedla jest dogodna lokalizacja. W najbliższej okolicy znajdują się punkty usługowo-handlowe, placówki edukacyjne oraz obiekty rekreacyjne. Inwestycja zlokalizowana jest tylko 2 km od granic Poznania, co zapewnia sprawną i szybką podróż do miasta.

Aktualnie deweloper prowadzi cztery projekty, a Aleja Bukowa jest jednym z nich. Planetbud niedawno przekazał w ręce mieszkańców Osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej, gdzie przygotował 19 domów szeregowych. W Swarzędzu dobiega końca budowa Osiedla Liliowego, w ramach którego powstało 26 domów. Natomiast w Zalasewie, przy ulicy Rivoliego w trakcie przygotowania znajduje się Aleja Wiśniowa. W tym przypadku realizowanych jest 29 domów bliźniaczych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych