Kolska od Nowa wraca na rynek. Matexi ma nową pulę mieszkań

Matexi Polska rozpoczęła realizację czwartego etapu budowy oraz sprzedaż mieszkań w ramach inwestycji Kolska od Nowa, zlokalizowanej w malowniczej okolicy, w centrum Warszawy.

Autor: housemarket.pl 28 czerwca 2017 16:09

Deweloper zaprezentował ofertę ostatniego etapu budowy osiedla Kolska od Nowa. Projekt obejmie 156 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz 2 lokale użytkowe. Matexi planuje uruchomić sprzedaż IV etapu jeszcze w czerwcu, natomiast zakończenie inwestycji planowane jest przed końcem 2018 roku. Ceny mieszkań w ostatnim etapie osiedla kształtują się na poziomie zbliżonym do średniej dla znajdującego się w sprzedaży III etapu.

Zgodnie z założeniem, osiedle Kolska od Nowa to kwintesencja aktywnego, miejskiego stylu życia w uporządkowanej urbanistycznie przestrzeni zielonego parku. Rewitalizacja terenów zielonych to jeden z kluczowych elementów tego projektu. Dzięki niej zielona enklawa w samym sercu miasta staje się jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do mieszkania w centralnej i północnej Warszawie. Matexi Polska zadbała też o bardzo ważne detale z punktu widzenia grupy docelowej projektu jak np.: zasięg sieci osiedlowej sieci WI FI na terenie całego parku, organizację na jego terenie przestrzeni rekreacyjnych dla dzieci czy oświetlenie i monitoring jego alejek czyniąc je idealnymi na wieczorny jogging lub spacer.  

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atutem inwestycji jest jej atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca łatwy dostęp wszystkich udogodnień infrastruktury miejskiej w tym: komunikacji publicznej łącznie z metrem (stacja Dworzec Gdański znajduje się w zasięgu 15 min marszu), szkół, przedszkoli. Nie bez znaczenia dla przyszłych mieszkańców będzie także bezpośrednie sąsiedztwo kameralnego centrum handlowego Klif oraz bliskość CH Arkadia.

Wartość lokalizacji podwyższa także realizowana rozbudowa nowego dystryktu biurowego Warszawy zlokalizowanego u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej w odległości kilku minut podróży samochodem lub czterech przystanków tramwajowych od osiedla. Projekt adresowany jest do klientów ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, bliskość centrum miasta i udogodnienia z tym związane. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych