Kompania Domowa zaczęła budowę inwestycji Na Bemowie

Inwestycja Kompanii Domowej – Na Bemowie powstaje w zacisznej części tej dzielnicy przy ul. Korfantego. W zielone otoczenie został wkomponowany nowocześnie zaprojektowany, kameralny budynek z mieszkaniami o metrażach od 29 mkw. do 68 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 14:17

Kompania Domowa przekazała plac budowy generalnemu wykonawcy – firmie Dorbud w lipcu 2016 r. Zgodnie z podpisaną umową i harmonogramem inwestycja zostanie oddana do użytku 31 grudnia 2017 roku. Znajdą się w niej najbardziej popularne wśród klientów mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe o powierzchni od 29 mkw. do 68 mkw.

Wszystkie lokale wyposażono w jeden lub dwa balkony o powierzchni nawet ponad 15 mkw. Te na parterze będą miały ogródki do 70 mkw. Mieszkania zaprojektowane są wyjątkowo funkcjonalnie z możliwością dowolnego podziału.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W inwestycji Na Bemowie Kompania Domowa zaplanowała również stojaki rowerowe przy wejściach do budynku, stanowisko do ładowania samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie oraz odpowiednią ilość naziemnych i podziemnych miejsc parkingowych. Deweloper zapewni też sterowane czujkami oświetlenie części wspólnych, lokal usługowy na terenie osiedla i całodobowy monitoring. Inwestycja będzie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych