Kompleks Bema 5a imponuje rozmiarem

Bema 5a to wielorodzinny kompleks mieszkalny, na który składa się siedmiokondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem oraz wewnętrznym patio. Powstanie w centrum Wrocławia przy Pl. Bema 5a, we wnętrzu blokowym ulic: Na Szańcach i Pl. Bema.

Autor: HouseMarket.pl 30 grudnia 2016 09:25

Deweloper - Przedsiębiorstwo Budowlane ELIN rozpoczęło już sprzedaż mieszkań w inwestycji Bema 5a. W ramach projektu powstaną 252 mieszkania o powierzchni od 28 do 120 mkw. Każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem. Komfort użytkowania zapewnia odpowiednia wysokość mieszkań (2,6 m) oraz ergonomiczny układ pomieszczeń, stwarzający duży potencjał aranżacyjny.

W standardzie znajdują się min. okna drewniane z roletami zewnętrznymi, parapety z kamienia naturalnego, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy C. W każdym lokalu rozprowadzona zostanie sieć teleinformatyczna, domofonowa oraz telewizyjna.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Komunikację wewnętrzną zapewni pięć klatek schodowych, wyposażonych w nowoczesne cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację użytkową. Budynek wyposażony zostanie w instalację telewizji dozorowej, obejmującą teren zewnętrzny, dziedziniec wewnętrzny oraz wjazdy i główne aleje w garażach. Przy budowie zostaną wykorzystane sprawdzone, tradycyjne technologie: ściany murowane z bloczków silca, stropy żelbetowe typu filigran, tynki zewnętrzne strukturalne, ocieplane styropianem.

Wykończenie budynku to połączenie drewna, metalu, szkła i kamienia naturalnego, co przekłada się na nowoczesny i elegancki charakter inwestycji. Wewnątrz znajdzie się patio z ławeczkami i zielenią.

Planowany termin realizacji to drugi kwartał 2017 r. Odbiór pierwszych mieszkań ma się odbyć w pierwszym kwartale 2017 r.

Siedmiokondygnacyjny budynek ma dwa poziomy parkingowe, w tym jeden podziemny. Podzielony jest na pięć segmentów.

Inwestycja Bema5a położona jest zaledwie 1,2 km od wrocławskiego Rynku, 0,5 km od Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej czy Ogrodu Botanicznego. W niedalekiej odległości znajdują się galerie handlowe: Pasaż Grunwaldzki i Galeria Dominikańska oraz Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy i Politechnika Wrocławska. W okolicy są liczne sklepiki, restauracje, jak również doskonale rozwinięta jest komunikacja miejska, która zapewnia szybki dostęp w dalsze rejony Wrocławia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych