Kontinuum: Mieszkania i apartamenty w śródmiejskim stylu

Kontinuum to nowoczesny obiekt mieszkalny firmy BMC, który powstanie w centrum Gdańska Wrzeszcza u zbiegu ulic: Batorego i Sosnowej.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 16:50

Architektura budynku odzwierciedla śródmiejski charakter działki oraz uwzględnia walory usytuowania w historycznej części atrakcyjnej dzielnicy, jaką jest Wrzeszcz. Mieszkania projektowane są z uwzględnieniem potrzeb przyszłych mieszkańców tak, by stworzyły komfortowe przestrzenie i dawały możliwość indywidualnej kreacji wnętrz.

Każde wyposażono w przestronny taras lub balkon. Części wspólne zaaranżowane zostaną bardzo starannie, wykonane ze szlachetnych materiałów wykończeniowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kontinuum to nowoczesny obiekt mieszkalny, który powstanie w centrum Gdańska Wrzeszcza u zbiegu ulic Batorego i Sosnowej. Wrzeszcz jest atrakcyjną i świetnie skomunikowaną dzielnicą.

Szeroki wachlarz mieszkań i apartamentów, które przewidziano w budynku Kontinuum to: dwa pokoje dla pary lub singla, kilkupokojowe mieszkanie dla rodziny czy apartament dla najbardziej wymagających. Do wyboru różnorodne metraże - od 35 do 85 mkw. i urozmaicone układy pomieszczeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych