Kordian House. Nowoczesność w starej części Ursusa

Realizowany przez Argali Development Kordian House to kameralny budynek wielorodzinny w starej części dzielnicy Ursus, przy ul. Kompanii AK Kordian 24. Deweloper oferuje miejsce postojowe za pół ceny. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia.

Autor: HouseMarket.pl 12 kwietnia 2017 11:01

Kordian House to kameralny dom wielorodzinny, zlokalizowany w starej części warszawskiej dzielnicy Ursus. Ogrodzony nowoczesny budynek z garażem podziemnym powstaje w otoczeniu domów z ogrodami. Elegancki apartamentowiec pomieści 22 mieszkania o powierzchni od 57 mkw. do 99 mkw. Wszystkie z balkonami, tarasami na wyższych kondygnacjach lub ogródkami na parterze.

Mieszkania mają ściany międzylokalowe o właściwościach wygłuszających oraz nowoczesną, wysokiej jakości, trzyszybową stolarkę okienną PCV. W podziemiu znajdują się komórki lokatorskie. Wszystkie kondygnacje budynku obsłuży cichobieżna winda. Inwestycję wyróżnia eleganckie wykończenie budynku i części wspólnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Aktualnie dostępne są układy trzypokojowe o metrażu od 57 mkw. do 73 mkw. z tarasami i przedogródkiem o powierzchni od 82 mkw. do 469 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych