Korona Pragi wkroczyła w kolejną fazę

Budowa Osiedla Korona Pragi wkroczyła w kolejną fazę. Dokonano wpisu do dziennika budowy potwierdzającego wykonanie stanu surowego otwartego w zakresie żelbetu.

Autor: HouseMarket.pl 24 stycznia 2017 16:33

Budowa osiedla podzielona jest na trzy etapy. W ramach pierwszego powstanie nowoczesny, 17-piętrowy budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy, a w nim 166 mieszkań, cztery lokale usługowe na parterze oraz garaż podziemny. Niebawem dołączy do niego kolejny budynek z drugiego etapu. W ofercie można znaleźć nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach. Drugi etap rozbudowy osiedla obejmuje 166 mieszkań i pięć lokali usługowych.

Mieszkania w metrażach od 26 do 78 mkw. mają odpowiadać różnym potrzebom, zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Kompaktowe rozkłady pozwalają na wykorzystanie lokali również pod kątem inwestycyjnym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości powstaną również: druga linia metra (Rondo Wiatraczna) oraz Trasa Olszynki Grochowskiej. Termin zakończenia pierwszego etapu inwestycji planowany jest na trzeci kwartał 2017 roku, termin zakończenia drugiego etapu na trzeci kwartał 2018 roku

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych