Kościuszki 66. Biura i mieszkania obok siebie

Realizowana przez Apro Investment w Toruniu inwestycja Kościuszki 66 jest nowatorską ideą połączenia funkcji mieszkalnej z usługową, będącą odpowiedzią na oczekiwania klientów.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 09:51

W budynku zaprojektowano mieszkania z indywidualną komunikacją ,by każdemu mieszkańcowi zapewnić wygodę na każdym kroku. Apartamentowiec przy Kościuszki 66 mieści 11 komfortowych mieszkań o metrażach od 48 mkw. do 128 mkw.

Elewacja, kolorystyka oraz zastosowane materiały nawiązują do historii projektowanego miejsca. Strefa biurowo-usługowa została przewidziana w poziomie parteru oraz na pierwszym i drugim piętrze. W inwestycji zaprojektowano 22 miejsca postojowe w garażu podziemnym wraz z komórkami lokatorskimi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do części mieszkalnej i biurowej znajdującej się na wyższych kondygnacjach prowadzi klatka schodowa w elewacji wschodniej.

Inwestycja jest zlokalizowana w centrum miasta. Od zachodu sąsiadując z zabytkowym ciekiem wodnym – Strugą Toruńską. W zasięgu krótkiego spaceru są: szkoła, banki, apteki, przystanek autobusowy oraz centrum Starego Miasta. Naprzeciwko znajduje się największe centrum biznesowe w Toruniu z częścią usługowo-biurową mieszczącą się na pięciu kondygnacjach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych