Kowarzyka powstaje z dala od miejskiego zgiełku

Najnowszą realizacją Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego jest inwestycja przy ul. Hugona Kowarzyka we Wrocławiu. Z dala od miejskiego zgiełku i zatłoczonych chodników powstaje osiedle czterech budynków pięciokondygnacyjnych, w których powstanie łącznie 237 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 22 grudnia 2016 11:06

W ofercie znajdują się mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażach od 26 mkw. do 74 mkw. W dwóch budynkach, w mieszkaniach na czwartym piętrze zaplanowano antresole. Dla zmotoryzowanych przewidziano podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi i pomieszczeniami gospodarczymi. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli bezpiecznie bawić się na ogrodzonym placu zabaw.

Budynki przy ul. Kowarzyka dają gwarancję bezpieczeństwa, komfortu i wysokiego standardu zamieszkania. Dach kryty dachówką oraz wyważona kolorystyka fasad doskonale harmonizują z otaczającą przyrodą i okolicznymi zabudowaniami. Na parterze znajdują się przestronne tarasy, a na wszystkich pozostałych kondygnacjach – balkony. Budynki będą wyposażone w windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Termin realizacji pierwszego etapu inwestycji to 31 grudnia 2017 r. W okolicy osiedla zlokalizowane jest centrum handlowe, do którego prowadzi dogodny dojazd. Dzięki temu wszystkie zakupy można zrobić w promieniu najbliższych kilku kilometrów, bez czasochłonnych eskapad w różne punkty miasta. Łatwo dojechać także do autostrady A4, A8 i drogi ekspresowej S5 oraz pozostałych arterii wylotowych z miasta. Dodatkowym atutem jest możliwość nabycia mieszkania w programie MdM.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych