Kowieńska. Nowe mieszkania na Pradze Północ

Spółka Timbud III realizuje wielorodzinny budynek przy ul. Kowieńskiej 3/5 w warszawskiej dzielnicy Praga Północ. W ofercie dewelopera jest 28 mieszkań z balkonami i loggiami oraz możliwością zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2017 13:16

Inwestycja przy ul. Kowieńskiej pomieści 28 mieszkań o powierzchni od 27,31 mkw. do 65,15 mkw. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 7900 zł. W ofercie jest także 17 miejsc postojowych i dziewięć komórek lokatorskich w kondygnacji podziemnej.

Budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i technologią wykonania oraz oferuje wysoki standard wykończenia powierzchni wspólnych. Mieszkania mają optymalne rozmieszczenie, pozwalające na wiele możliwości aranżacyjnych. Część z nich posiada balkony bądź loggie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja znajduje się na działce położonej w Warszawie w dzielnicy Praga Północ przy ulicy Kowieńskiej 3/5, w odległości 5 km od centrum Warszawy. Praga Północ jest bardzo dynamicznie rozwijającą się dzielnicą stolicy, przy jednoczesnym zachowaniu swojego historycznego charakteru. Nowoczesne kamienice sąsiadują z przedwojenną zabudową.

Kowieńska zostanie wyposażona w panele solarne na potrzeby ogrzewania wody użytkowej. W garażu działać będzie wentylacja mechaniczna. Barierki na balkonach, loggiach i klatkach schodowych wykonane będą ze stali nierdzewnej. Na korytarzach i klatkach schodowych pojawią się płytki kamienne. Inwestycja zostanie ogrodzona, a dostęp na teren wokół budynku odbywać się ma przez furtkę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych