Krakowska Vita. Nowy projekt Develii w Warszawie

Develia rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji w stolicy - Krakowska Vita. W ramach I etapu osiedla powstanie blisko 300 mieszkań.

Autor: housemarket.pl 15 lutego 2022 12:38

  • Develia buduje w Warszawie kolejną inwestycję. 
  • W ramach projektu Krakowska Vita powstanie łącznie około 300 mieszkań o powierzchni od 32 do 111 mkw.
  • Inwestycję, która powstanie przy alei Krakowskiej 279, wyróżniać będzie oryginalna, dopracowana architektura.

W budynku o kaskadowej bryle zaprojektowano przestronne tarasy, balkony oraz ogródki. Powstaną również lokale usługowe, a w częściach wspólnych plac zabaw i teren rekreacyjny. Duży garaż podziemny zapewni komfortowe i bezpieczne parkowanie.

- Krakowska Vita to idealny wybór dla osób, które cenią życie w mieście, a jednocześnie lubią ciszę i prywatność na co dzień. Dogodna lokalizacja i rozwinięta infrastruktura komunikacyjna sprawiają, że mieszkańcy tego osiedla będą mogli korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje Warszawa. Najbliższa okolica pozwala załatwić najważniejsze sprawy w zasięgu krótkiego spaceru. Te i wiele innych atutów czynią projekt przy Alei Krakowskiej doskonałą propozycją dla nabywców poszukujących mieszkania na własne potrzeby, jak i w celach inwestycyjnych – komentuje Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Krakowska Vita powstanie w obrębie dzielnicy Włochy, tuż przy granicy z Ochotą, zaledwie 6 km od ścisłego centrum Warszawy. W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe, a także szkoły, przedszkola i biblioteka. Większe zakupy można zrobić w galerii handlowej Blue City, Atrium Reduta oraz Centrum Łopuszańska 22. Dużym atutem osiedla jest także łatwy dostęp do terenów zielonych – w odległości niecałego kilometra zlokalizowane są: Park Szczęśliwicki, Park im. Marka Kotańskiego i Park Forty Korotyńskiego.

Mocną stroną inwestycji jest również rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. Znajdujące się w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe oraz SKM umożliwiają łatwe przemieszczanie się po mieście. Bezpośrednio przy realizowanym projekcie przebiegają również liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają wygodnie poruszać się po okolicy miłośnikom jednośladów. Jego położenie zapewnia też sprawny wyjazd z miasta w kierunku Łodzi, Poznania i Krakowa. Dotarcie do Lotniska im. Chopina zajmuje mniej niż 10 minut.

Budowa I etapu Krakowska Vita rozpocznie się w II kwartale br. Ukończenie tej fazy planowane jest na II kw. 2024 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 11 800 zł brutto za metr kwadratowy.

Krakowska Vita to nie jedyna inwestycja Develii w Warszawie. W sprzedaży znajdują się również inne projekty dewelopera w stolicy: Aleje Praskie na Pradze Południe, Prestovia House na Pradze Północ oraz Toruńska Vita na Targówku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych