Krakowskie City Vibe z kolejna pulą mieszkań

Rozpoczęła się sprzedaż II etapu pierwszej w Krakowie inwestycji Nexity Polska - City Vibe przy ul. Myśliwskiej 68. W nowym budynku City Spot dostępnych będzie 137 nowoczesnych mieszkań. Inwestycja realizuje ideę „miasta w mieście”.

Autor: housemarket.pl 21 września 2021 14:47

City Spot to drugi po Street Culture budynek w ramach inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 68 w Krakowie. Docelowo będzie się ona składała z 8 budynków o indywidualnej architekturze z wyznaczoną przestrzenią usługowo-handlową oraz zielenią parkową o łącznej powierzchni ponad 1 ha.

Kolejny etap inwestycji, City Spot to 137 mieszkań o powierzchni od 31 do 81 mkw., o dogodnych układach, a część z nich będzie dodatkowo posiadać oddzielną kuchnię. W ramach budowy drugiego etapu osiedla, w patio budynku powstanie plac zabaw, dostępne będą również miejsca postojowe na rowery dla miłośników tego środka transportu. Do każdego z mieszkań przynależeć będą balkon lub prywatny ogródek na parterze. Mieszkańcy lokali na parterze będą mieć również możliwość zainstalowania elektrycznych rolet w oknach – doprowadzone tam będzie niezbędne zasilanie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: OKRĄGŁY JUBILEUSZ NEXITY POLSKA 

Miasto w mieście

Osiedle City Vibe to holistyczny projekt architektoniczny, który odpowiada na nowe trendy na rynku nieruchomości, oferując z jednej strony przestrzeń mieszkalną z rozbudowaną infrastrukturą, z drugiej natomiast jest ono idealnie wkomponowane w otaczający krajobraz. Deweloper zadbał o różne potrzeby lokatorów, dzięki podziałowi na strefy tematyczne: relaksu – z parkiem, jeziorem i plażą, sportową – z boiskiem do siatkówki, stołami do ping-ponga i siłownią plenerową, a także miejscem spotkań w części osiedla w okolicy fontanny, gdzie zlokalizowane będą liczne punkty usługowe. Specjalnie dla najmłodszych zaplanowano natomiast aż 4 place zabaw. Dzięki tym rozwiązaniom wszyscy mieszkańcy będą mogli znaleźć komfortową przestrzeń na swoje ulubione aktywności.

- Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych mieszkańców dużych miast, poszukujących spokojnego miejsca do życia, które pozwoli odciąć się od miejskiego zgiełku, a jednocześnie swoją infrastrukturą umożliwi korzystanie z podstawowych usług bez potrzeby opuszczania osiedla. Koncepcja „miasta w mieście” oraz związany z nim podział inwestycji City Vibe na sfery tematyczne, odpowiada na zmieniające się realia, w których jedną z najważniejszych wartości jest czas - Marta Skarżyńska, marketing and product director w Nexity Polska.

W zgodzie z naturą

City Vibe powstaje w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Krakowa, jaką jest Mały Płaszów. W niedalekiej odległości mieści się bowiem Kopiec Krakusa, dziki brzeg Wisły, Staw Płaszowski, Park Rzeczny, a także nie lada gratka dla miłośników plażowania czy wodnych rekreacji – zrewitalizowany Zalew Bagry. Kompleks budynków, w zgodzie ze zróżnicowanym przyrodniczo otoczeniem, posiadał będzie wiele terenów zielonych z bogatą roślinnością, a także własne jeziorko czy podświetlaną nocą fontannę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych