Krakowskie osiedle Atal Kliny Zacisze z pozwoleniem na użytkowanie kolejnego etapu

Atal oddał uzyskał pozwolenie na użytkowanie IV etapu inwetsycji Atal Kliny Zacisze w Krakowie.

Autor: Housemarket.pl 24 marca 2021 09:45

W ukończonych właśnie dwóch czteropiętrowych budynkach powstało 98 mieszkań. Zaś w ramach całego osiedla Atal Kliny Zacisze deweloper zrealizował 550 mieszkań i 7 lokali usługowych. W ofercie dostępne są jeszcze ostatnie mieszkania. Osiedle zlokalizowane jest na południu Krakowa, w dzielnicy Dębniki, przy ul. Biskupa Albina Małysiaka.

 - Zgodnie z harmonogramem zakończyliśmy budowę i otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie dla czwartej części projektu ATAL Kliny Zacisze. Tym samym dobiegła końca realizacja tego wieloetapowego przedsięwzięcia. Osiedle ATAL Kliny Zacisze łączy w sobie atuty jednej ze spokojniejszych dzielnic Krakowa z wysokim standardem wykończenia oraz zróżnicowaną ofertą mieszkaniową, dzięki czemu spotkało się z uznaniem klientów poszukujących nieruchomości w Krakowie – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal S.A.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Prezes Atal podsumowuje 2020 rok

Atal Kliny Zacisze to wieloetapowa inwestycja. Przekazywany aktualnie czwarty – i jednocześnie ostatni – etap osiedla składa się z dwóch 4-piętrowych budynków, w których łącznie znalazło się 98 mieszkań. Z myślą o zmotoryzowanych w hali garażowej powstały liczne miejsca postojowe. Dodatkową przestrzeń do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów zapewnia 25 komórek lokatorskich. Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępne są już tylko 4 ostatnie mieszkania. W zakończonych już I i – podzielonym na dwie części – II oraz III etapie osiedla dostępnych jest łącznie 41 gotowych do zamieszkania lokali.

Osiedle Atal Kliny Zacisze wyróżnia się nowoczesnym designem. Inwestycja znajduje się na Dębnikach – jednej ze spokojniejszych dzielnic Krakowa, otoczonej zielenią i terenami rekreacyjnymi. Atrakcyjna lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej i rozrywkowej. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się centra medyczne, apteki, przedszkola i żłobki, a także funkcjonują liczne sklepy oraz punkty handlowo-usługowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych