Królewski Park zakończony z powodzeniem

Grupa Robyg sprzedała i oddała do użytkowania 528 lokali w warszawskiej inwestycji Królewski Park. Zakończony z powodzeniem projekt jest częścią popularnego Miasteczka Wilanów.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 12:00

Prace konstrukcyjne trwały dwa lata i zakończyły się w trzecim kwartale 2016 roku. Jest to już ósma z kolei inwestycja, którą Grupa Robyg przez 16 lat działalności ukończyła w całości na terenie Warszawy. Deweloper posiada w Wilanowie jeszcze 205 lokali – wszystkie wyposażone będą bezpłatnie w technologię Smart House. W ofercie Robyg – w projekcie Młody Wilanów – znajdują się także mieszkania, które kwalifikują się do programu MdM.

Wilanów to jedna z najbardziej prestiżowych części miasta, która postrzegana jest jako atrakcyjne do zamieszkania miejsce. Na zakup lokalu w tej dzielnicy decydują się zarówno osoby szukające własnego M, jak i inwestorzy – mieszkania w Wilanowie to doskonały sposób na lokatę kapitału. Wpływ ma na to m.in. bardzo dobrze rozbudowana w tej części Warszawy infrastruktura komunikacyjna i usługowa oraz znajdujące się tutaj liczne budynki użyteczności publicznej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Potencjał Wilanowa

- Robyg był jednym z pierwszych deweloperów, który na początku poprzedniej dekady dostrzegł potencjał Wilanowa. W 2001 roku ruszyła budowa Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki – naszej pierwszej inwestycji w tej części miasta. W kolejnych latach grupa sukcesywnie kończyła cieszące się dużym zainteresowaniem projekty. Dzisiaj Robyg może pochwalić się aż 5329 sprzedanymi lokalami w ośmiu ukończonych inwestycjach w Warszawie, z czego cztery znajdują się właśnie w Wilanowie – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Grupa Robyg buduje z myślą o klientach – realizuje zarówno osiedla, jak i rozbudowuje infrastrukturę dzielnic. W samym Wilanowie deweloper stworzył m.in.: zespół dwóch podświetlanych fontann na skrzyżowaniu ulic Rzeczpospolitej i Osi Królewskiej, siłownię plenerową, sygnalizację świetlną czy drogi dojazdowe.

Mieszkańcy cenią Wilanów za zieloną okolicę oraz fakt, że czują się w nim bezpiecznie. Dzielnica ma również bogatą przeszłość, której początki sięgają XIV wieku. Ślady historii są obecnie do dzisiaj – w Wilanowie znajduje się np. Muzeum Króla Jana III, do którego w tym roku Robyg przekazał zabytkową czekoladnicę – cenny eksponat uzupełniający kolekcję porcelany miśnieńskiej. Wilanów jest również doskonałym miejscem startowym na ciekawe wycieczki weekendowe – w niewielkiej odległości leżą m.in. Park Kultury w Powsinie i Chojnowski Park Krajobrazowy.

- Aktualnie w Wilanowie realizujemy dwa projekty: Młody Wilanów oraz Apartamenty Villa Nobile. Decyzja o ich uruchomieniu wynikała z faktu, że dzielnica cały czas jest postrzegana jako niezwykle atrakcyjne miejsce do życia. Klienci znajdą w naszej ofercie mieszkania od 27 mkw. do 147 mkw. Mają one bardzo dobry stosunek jakości do ceny – zaczynają się one już od 6100 zł za mkw. Dodatkowo, w inwestycji Młody Wilanów znajdują się lokale kwalifikujące się do rządowego programu MdM – informacja ta jest szczególnie istotna, ponieważ już 1 stycznia odblokowana zostanie druga połowa środków przeznaczonych do wykorzystania w 2017 roku – dodaje Joanna Chojecka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych