Krypska 13. Kameralne mieszkania w pobliżu Ronda Wiatraczna

Realizowana przez SP Invest inwestycja Krypska 13 to kameralny pięciopiętrowy budynek zlokalizowany na rogu ulic Krypskiej i Stockiej, naprzeciwko miejskiego skwerku przy Majdańskiej w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 16 września 2016 15:09

W budynku znajduje się 30 mieszkań oraz trzy lokale użytkowe na parterze budynku. Mieszkania dwupokojowe dostępne są w najpopularniejszych metrażach od około 45 mkw. do 50 mkw. Powierzchnia mieszkań trzypokojowych wynosi 68,14 mkw. 

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również  miejsca parkingowe, komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe zlokalizowane na poziomie garażowym. Inwestor – SP Invest planuje oddać inwestycję do zamieszkania w czwartym kwartale 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty usługowe, miejsca rozrywki i rekreacji oraz placówki oświatowe i służby zdrowia, dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do najbardziej potrzebnych usług.

Położenie zaledwie kilkaset metrów od Ronda Wiatraczna umożliwia korzystanie z bardzo dobrego połączenia ze ścisłym centrum miasta, a jednocześnie pozwala cieszyć się ciszą z dala od zgiełku głównych arterii prawobrzeżnej Warszawy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych