Kullar Group buduje Osiedle Heweliusza w Zamościu

Czwarty etap budowanego przez Kullar Group Osiedla Heweliusza obejmuje trzy budynki mieszkalne, wielorodzinne przy ul. Heweliusza i Królowej Jadwigi w Zamościu. Inwestycja będzie powstawała sukcesywnie.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 15:12

Jako pierwszy powstaje budynek nr 1C w kolorystce biało-grafitowej z pomarańczowymi dodatkami. Zaprojektowano w nim 59 mieszkań o wielkości od 36 do 70 mkw., oraz pięć lokali usługowych od 31 do 73 mkw.

W budynku będzie znajdował się podziemny parking, w którym wygospodarowano 23 miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie bezpłatnie przynależne do każdego mieszkania. Przewidziano także miejsca parkingowe zewnętrzne wokół budynku. Zakończenie budowy planowane jest na marzec 2017 roku. Osiedle spełnia wszystkie warunki programu Mieszkanie dla Młodych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W drugim etapie Osiedla Heweliusza firma Kullar Group wybudowała dwa czterokondygnacyjne budynki mieszkalne wielorodzinne z garażem podziemnym i towarzyszącą infrastrukturą. Zaprojektowano w nim 72 mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych oraz dwupoziomowych, o wielkości od 36 do 85 mkw. Wydzielono też 24 garaże.

Na trzeci etap inwestycji złożyły się dwa czterokondygnacyjne budynki z garażem podziemnym i towarzyszącą infrastrukturą. Powstało w nim 68 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażu od 36 mkw. do 62 mkw. Zaprojektowano również 10 garaży. Budynki zostały ukończone i przekazane właścicielom w 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych