Kwartał Uniwersytecki cieszy się powodzeniemHouseMarket.pl - 27 czerwca 2016 11:11


Spółka Inpro sprzedała ponad 60 proc. mieszkań na osiedlu Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Część lokali w ramach inwestycji objęta jest letnią promocją.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, w otoczeniu niskiej zabudowy oraz możliwości skorzystania z programu wykończenia pod klucz, Kwartał Uniwersytecki cieszy się dużym zainteresowaniem. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec października 2016 roku.

Kwartał Uniwersytecki powstaje nie tylko w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta, jaką jest Gdańsk Przymorze, ale również w okolicy o niskiej zabudowie, zielonych terenach i domach jednorodzinnych. To idealne miejsce dla osób ceniących jednocześnie życie w mieście oraz spokój i ciszę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja przy ul. Szczecińskiej zlokalizowana jest 900 metrów od Uniwersytetu Gdańskiego, 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre, 5,5 km od morza i pięć minut od stacji SKM. W niedalekiej odległości znajduje się również  Kompleks Alchemia, Alfa Centrum i inne popularne obiekty handlowe. W sąsiedztwie znajdują się liczne szkoły i przedszkola, co jest niewątpliwym udogodnieniem dla rodziców.

Zakup mieszkania w ramach Kwartału Uniwersyteckiego to dobry pomysł zarówno na potrzeby własne, jak i w celach inwestycyjnych. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z oferty wykończenia pod klucz, w której deweloper proponuje trzy zróżnicowane pakiety. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, opcja wykończenia mieszkania dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Całe osiedle składać się będzie z dwóch budynków, trzy, pięcio i ośmiokondygnacyjnych o nowoczesnej architekturze oraz dużych i nasłonecznionych balkonach i tarasach. Mieszkania na parterze posiadać będą przynależne ogródki.

Aby zapewnić mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo, teren inwestycji będzie częściowo ogrodzony, a całe osiedle wyposażone będzie w nowoczesne kamery obsługiwane z pomieszczenia ochrony. W budynkach znajdują się hale garażowe oraz piwnice, a wszystkie klatki schodowe posiadają windy. Na terenie osiedla znajdować się będzie również wózkarnia i rowerownia. Dla jednośladów deweloper przeznaczył miejsce na zewnętrznym parkingu.

W aktualnej ofercie znajduje się 66 mieszkań i 1 lokal usługowy, z czego 19 mieszkań objętych jest letnią promocją. Cena mieszkań zaczyna się od 7020 zł brutto za mkw., a ich powierzchnia wynosi od 35,42 mkw. do 119,98 mkw. Zakończenie budowy osiedla  zaplanowano na koniec października 2016 roku.