Kwartał Uniwersytecki już w sprzedażyHouseMarket.pl - 23 listopada 2015 16:27


Kwartał Uniwersytecki to osiedle położone w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. W aktualnej ofercie Inpro posiada 121 mieszkań. Ceny zaczynają się od od 6,4 tys. zł za metr kwadratowy.

Osiedle składać się będzie z dwóch budynków trzy-, pięcio- i ośmiokondygnacyjnych. Termin zakończenia inwestycji to  październik 2016 r. Budowany przez Inpro Kwartał Uniwersytecki położony jest pięć minut od stacji SKM Gdańsk Przymorze (700 m), zaledwie 900 m od najnowocześniejszego centrum biurowego Alchemia, 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 800 m od restauracji Mc Donald’s, 1000 m do największego centrum biurowego Olivia Business Centre.

W odległości 650 m położone są popularne centra handlowe jak Real i Alfa. Architekturę budynków uzupełniać będą duże balkony oraz tarasy. Teren będzie częściowo ogrodzony i dozorowany z pomieszczenia ochrony. Pod budynkami zlokalizowano halę garażową oraz piwnice. Wszystkie klatki schodowe wyposażone zostaną w windy. Na terenie osiedla znajdować się będzie wózkarnia i rowerownia. Większość mieszkań na parterze posiadać będzie ogródki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dla przyszłych klientów deweloper przygotował promocję. Przy współpracy z sąsiednią Alchemią wręczy każdemu klientowi bezpłatne zaproszenie do AquaStacji na pobyt w strefie basenowej i strefie saun. Zaproszenie zostanie wysłane pocztą na wskazany adres korespondencyjny.