Kwartał Uniwersytecki na finiszu budowy

Spółka Inpro sprzedała już ponad 75 proc. mieszkań w inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu. Właściciele mieszkań odbiorą klucze jeszcze w tym roku.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 10:32

Kwartał Uniwersytecki powstaje w obszarze, który w przyszłości stanie się znaczącym miejscem dla dzielnicy, w granicach Centralnego Pasma Usługowego. Osiedle zlokalizowane jest 900 m od Uniwersytetu Gdańskiego, 1,2 km od biznesowego centrum miasta Olivia Business Centre, 5,5 km od morza i 5 minut od stacji SKM. W niedalekiej odległości znajdują się również  popularne obiekty handlowe, m.in. kompleks Alchemia i Alfa Centrum.

Całe osiedle składa się ze 174 mieszkań i 1 lokalu usługowego, umieszczonych w dwóch budynkach o zróżnicowanej kondygnacji. Mieszkania wyposażone są w duże i nasłonecznione balkony i tarasy. Większość lokali na parterze posiada ogródki. Pod budynkami znajduje się hala garażowa oraz piwnice. Na terenie osiedla jest również wózkarnia i rowerownia. Spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnią nowoczesne kamery obsługiwane z pomieszczenia ochrony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper zadbał o każdy szczegół inwestycji, również o wygląd części wspólnych. Nowoczesna architektura budynków oraz zewnętrzne tereny inwestycji bogate w zieleń idealnie wpisują osiedle w otaczającą go przestrzeń. Na korytarzach budynków pojawią się obrazy ośmiu krojów najbardziej rozpoznawalnych czcionek w historii typografii, od renesansu, przez barok, klasycyzm, wiek XIX, aż po współczesność. Kroje czcionek znajdują się w kolekcji Muzeum MOMA. Doskonale zaprojektowane fonty podkreślają charakter inwestycji: prostej, funkcjonalnej i ponadczasowej.

Klienci decydujący się na zakup mieszkania w ramach Kwartału Uniwersyteckiego, mogą również skorzystać z oferty wykończenia pod klucz, w której deweloper proponuje trzy zróżnicowane pakiety. W aktualnej ofercie znajduje się 41 mieszkań i jeden lokal usługowy. Cena mieszkań zaczyna się od 6.912 zł brutto za mkw., a ich powierzchnia wynosi od 39,66 mkw. do 119,98 mkw. Zakończenie budowy osiedla  zaplanowano na koniec października 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych