La Wola. Nowa inwestycja Totalbudu w Warszawie

Stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud obejmie niebawem potrójną rolę inwestora, dewelopera i generalnego wykonawcy w realizacji osiedla mieszkaniowego. Będzie nim budynek La Wola, jaki firma wzniesie przy ulicy Szarych Szeregów. Obiekt zaprojektowała JK-Design Pracownia Projektowa.

Autor: housemarket.pl 17 grudnia 2021 16:19

  • Totalbud inwestorem, deweloperem i generalnym wykonawcą projektu La Wola. 
  • Inwestycja powstaje przy ulicy Szarych Szeregów w Warszawie.
  • La Wola to obiekt o podwyższonym standardzie, w którym powstaną 34 mieszkania.

Budynek nie stanie w ostrych granicach działki, a powierzchnia zabudowy wyniesie 455 mkw. Oprócz właściwego budynku realizacja obejmuje garaż podziemny, zagospodarowanie terenu oraz budowę publicznego pasa drogowego wewnętrznej ulicy Edwarda Szymańskiego. Inwestycja będzie kontynuacją i uzupełnieniem funkcji mieszkaniowej dominującej na sąsiednich terenach, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się osiedle mieszkaniowe, zabudowa usługowa i gospodarcza oraz tereny zielone z placem zabaw.

La Wola to obiekt o podwyższonym standardzie i sześciu kondygnacjach nadziemnych oraz dwóch garażowych podziemnych. Budynek zaoferuje 34 mieszkania, których łączna powierzchnia użytkowa wyniesie około 1760 mkw. Będą to mieszkania 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o metrażach od 25 do 83 mkw. Zgodnie z najnowszymi trendami – i na miarę okoliczności panujących na rynku pracy – mieszkania 4- i 5-pokojowe będą miały gabinety do pracy zdalnej z domu. Każde mieszkanie będzie miało miejsce parkingowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budowa La Woli ruszy w I kwartale przyszłego roku. W związku z tą budową obecnie na styku ulic Szarych Szeregów i Szymańskiego trwa przekładanie sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i gazowej.

- Naszym klientom zaoferujemy mieszkania w kameralnej lokalizacji, w miejscu cichym i zielonym, a zarazem blisko centrum Warszawy. »La Wola« będzie budynkiem wyróżniającym się dużą estetyką z elewacją częściowo w płytce klinkierowej. Balkony i porte-fenêtre'y będą w okładzinie szklanej. Części wspólne planujemy wykończyć w stylu industrialnym nawiązującym do przemysłowego charakteru dzielnicy Wola - komentuje Tomasz Sidorowicz, kierownik kontraktu z ramienia Totalbudu.

Oddanie obiektu do użytku zapowiadane jest na IV kwartał 2023 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych