Lake Hill Resort & Spa. Inwestycja z dobrym widokiem

Lake Hill Resort & Spa to kompleks wypoczynkowy, z możliwością wykupu, który powstaje w bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Sosnówka w otoczeniu gór Karkonoszy. Budowa kompleksu zakończy się z początkiem 2019 roku.

Autor: housemarket.pl 25 lipca 2017 11:55

Oddanie pierwszego budynku zapowiadane jest natomiast na lipiec 2018 roku.

W ramach czterogwiazdkowego obiektu dostępnych będzie 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach. Goście do dyspozycji będą mieli apartamenty 1 pokojowe od 25 mkw i 2 pokojowe od 35 mkw, każdy z dostępem do ogródka, tarasu lub balkonu. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny i zewnętrzny, strefa Wellness & Spa, restauracja z panoramicznym widokiem na wodę oraz pełne zaplecze konferencyjne.

Pokoje dostępne są z możliwością wykupu. Inwestor gwarantuje 8 proc. zwrot w skali roku. Umowa zakłada również możliwość pobytu właścicielskiego według upodobań. 

Malownicza okolica obiektu gwarantuje wiele rozrywki dla wielbicieli sportów zimowych, wodnych, a także pieszych spacerów oraz wycieczek rowerowych.

Inwestorem Lake Hill Resort & Spa jest Artur Kozieja - deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku. Założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych