Lawendowy Zakątek powstaje w imponującym tempie

Inowrocławski deweloper - Inwestycje Kolejowe nie zwalnia tempa na budowie osiedla Lawendowy Zakątek. Budynek numer 1 jest już niemal gotowy. Drugi będzie miał niebawem skończoną elewację. Jednocześnie szybko wyrasta budynek numer 3.

Autor: HouseMarket.pl 17 listopada 2016 15:45

We wrześniu 2016 r. na więźbie pierwszego budynku zawisła wiecha. Niebawem będzie gotowy. Trwają przy nim ostatnie prace wykończeniowe, po rozmontowaniu rusztowań można go podziwiać w całej krasie. Całkowicie jest skończony dach, osadzone są okna, zrobiona elewacja zewnętrzna.

Trwają intensywne prace wykończeniowe w środku. Wylano posadzki na balkonach, ekipy uwijają się z robotami kanalizacyjnymi, instalacją centralnego ogrzewania oraz z pracami elektrycznymi. Wykończane są również garaże i piwnice. Na ścianach są już tynki wewnętrzne, a na podłogach wylewane posadzki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drugi budynek jest przykryty dachem, trwa montaż okien, instalacji, tynkowanie. Buduje się też blok numer 3. We wszystkich trzech obiektach deweloper - Inwestycje Kolejowe zaplanował po 18 mieszkań dwupokojowych i trzy pokojowych.

Nowe lokale znajdują się w trójkącie znajdującym się między ulicami Szymborską, Miechowicką oraz Sylwestra Ranusa. Jest to wyjątkowo zaciszne miejsce, do którego przylega ścieżka rowerowa, a jednocześnie trasa dla biegaczy, miłośników spacerów oraz nordic walkingu. Z osiedla blisko jest zarówno do centrum Inowrocławia, galerii handlowej, Parku Solankowego i szkół czy przedszkoli, jak również do dróg wylotowych, prowadzących poza granice miasta – do Kruszwicy, Bydgoszczy, Torunia i Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych