Lazurowy Park Bronowice czeka na lokatorów

Klienci Lazurowego Parku Bronowice mogą odbierać 148 mieszkań o powierzchniach od 32,11 do 122,70 mkw. i rozkładach od jednego do czterech pokoi, zlokalizowanych w siedmiu segmentach.

Autor: HouseMarket.pl 09 maja 2017 11:56

Osiedle powstało u zbiegu ulicy Filtrowej oraz Zygmunta Starego. Ceny mieszkań w stanie deweloperskim wynoszą od 6900 zł brutto za mkw. W ramach Lazurowego Parku Bronowice powstało również 135 miejsc parkingowych w garażach podziemnych oraz 17 naziemnych miejsc postojowych. Na osiedlu znajduje się także 41 komórek lokatorskich.

- Osiedle Lazurowy Park Bronowice szybko spotkało się z uznaniem osób szukających nowego mieszkania w Krakowie. W pierwszym etapie w sprzedaży jest już zaledwie siedem mieszkań, a w drugim tylko 10. Znajomość preferencji klientów pozwala nam tworzyć osiedla dopasowane do ich oczekiwań – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atalu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lazurowy Park Bronowice składa się z siedmiu segmentów o minimalistycznych formach i eleganckich elewacjach. Kompleks mieszkaniowy, dzięki nowoczesnej architekturze i zastosowaniu zróżnicowanych materiałów, idealnie komponuje się z otaczającym go krajobrazem. Atrakcyjność zabudowań została podkreślona przez efektowne wykusze, a wysoki standard wykończenia oraz dbałość o detale czynią osiedle wygodnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. W obrębie inwestycji powstał plac zabaw dla dzieci, a wszystkie budynki są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokalizacja osiedla na terenie Bronowic łączy sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej. Osoby aktywne docenią bliskość Parku Rzecznego Młynówka Królewska i Lasku Wolskiego. Kompleks oferuje nie tylko wygodny dostęp do miejsc wypoczynkowych, jego położenie zapewnia również komfortowy dojazd do centrum miasta dowolnym środkiem transportu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych