LC Corp powiększa Osiedle Na Woli

LC Corp rozpoczęło budowę czwartego etapu Osiedla na Woli. Powstanie 145 lokali mieszkalnych i pięć usługowych. Mieszkania będą liczyć od 30 do 105 mkw. Termin zakończenia tej części inwestycji planowany jest na czwarty kwartał 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 10 lutego 2017 15:03

Osiedle Na Woli powstaje przy ul. Sowińskiego w Warszawie. Doskonała lokalizacja oznacza zarówno sprawny dojazd do centrum, jak i rozwiniętą infrastrukturę: bliskość parków i miejsc rekreacji. Osiedle spełnia wymogi klientów indywidualnych oraz inwestorów.

W ramach czwartego etapu powstanie 145 lokali mieszkalnych i pięć usługowych. Mieszkania będą liczyć od 30 do 105 mkw. Termin zakończenia budowy planowany jest na czwarty kwartał 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dotychczas deweloper – LC Corp wybudował 302 mieszkania, które szybko znalazły swoich nabywców. W realizacji pozostaje kolejnych 157 lokali z etapu trzeciego. Termin jego zakończenia to pierwszy kwartał 2018 roku.

W projekcie osiedla połączono trendy skandynawskiego wzornictwa. Budynek otwiera się na okolicę poprzez balkony przynależne do mieszkań. Dzięki technologii budowlanej i materiałom wysokiej jakości, mieszkańcy będą cieszyć się niskimi kosztami ogrzewania. Wygodne i bezpieczne miejsce do parkowania znajdą w garażu podziemnym.

Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele dalej znajdują się parki Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów. Walory dzielnicy doceni każdy, kto lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Działa tu także kilka publicznych szkół i przedszkoli, są przychodnie, apteki, sklepy i restauracje. Zakupy, zarówno te duże, jak i małe, można zrobić w pobliskim Wola Park.

Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut, a dzięki obwodnicy i drodze ekspresowej S8 z łatwością można się dostać się do innych części Warszawy. Osoby niezmotoryzowane ucieszy duża dostępność komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla planowana jest budowa nowej stacji metra – Księcia Janusza.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych