LC Corp powiększa Osiedle Na Woli

Osiedle Na Woli w Warszawie jest rozbudowywane o kolejny etap. Do przedsprzedaży trafiło 145 mieszkań od 30 mkw. do 105 mkw. Można już rezerwować pierwsze lokale.

Autor: HouseMarket.pl 02 listopada 2016 09:30

W czwartym etapie zaplanowano 145 mieszkań i cztery lokale usługowe. Mieszkania będą liczyć od 30 mkw. do 105 mkw., stwarzając tym samym duże możliwości aranżacyjne. Osiedle spełnia wymogi klientów indywidualnych oraz inwestorów. W projekcie wykorzystano trendy skandynawskiego wzornictwa.

Budynek „otwiera się” na okolicę poprzez balkony przynależne do mieszkań. Dzięki technologii budowlanej i materiałom wysokiej jakości, mieszkańcy będą cieszyć się niskimi kosztami ogrzewania. Miejsce do parkowania znajdą w garażu podziemnym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja położona jest na Woli, w zielonej okolicy, tuż przy Parku im. Powstańców Warszawy. Niewiele dalej znajdują się parki: Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło z kompleksem otwartych basenów.

Dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut, a dzięki obwodnicy i drodze ekspresowej S8 z łatwością można się dostać do innych części Warszawy. Osoby niezmotoryzowane ucieszy duża dostępność komunikacji miejskiej. W pobliżu osiedla planowana jest budowa nowej stacji metra – Księcia Janusza.

Termin zakończenia trzeciego etapu inwestycji planowany jest na pierwszy kwartał 2018 roku, a czwartego - na czwarty kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych