LC Corp powiększa osiedle Powstańców 33

Powstańców 33, osiedle LC Corp w Ząbkach powiększa się o kolejne budynki mieszkalne. Ruszyły prace związane z realizacją czwartego etapu inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 15:14

Powstańców 33 to osiedle zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy. Atutem jest rozbudowana infrastruktura – szkoły, przedszkola, sklepy i obiekty rekreacyjne w najbliższej okolicy. W ramach czwartego etapu mają powstać cztery budynki mieszkalne, a w nich 165 mieszkań i 275 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Zakończenie budowy przewidywane jest w trzecim kwartale 2018 r. Ceny mieszkań zaczynają się już od 4577 zł/mkw.

W ramach inwestycji zaplanowano pięć etapów o łącznej liczbie 900 lokali mieszkalnych w metrażach od 30 do 100 mkw. Dotychczas wybudowano i przekazano do użytkowania 329 lokali. Obecnie deweloper – LC Corp prowadzi sprzedaż gotowych mieszkań z trzeciego etapu oraz przedsprzedaż lokali z czwartego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla powstają ważne arterie drogowe, które zapewnią doskonałą komunikację z centrum Warszawy. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się także centrum handlowe M1 oraz Park Handlowy Targówek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych