Leśmiana II powstaje w centrum miasta, ale z dala od zgiełku

Realizowane przez spółkę Emka Inwest Osiedle Leśmiana II w Brzegu Dolnym wyróżnia się projektem pracowni W.M. Architekci o prostej, eleganckiej architekturze. Budynek położony będzie w centrum miasta, ale z dala od zgiełku głównej ulicy.

Autor: HouseMarket.pl 28 grudnia 2016 16:44

Realizowana inwestycja to trzyklatkowy budynek, który będzie liczył 40 mieszkań na czterech kondygnacjach. W ofercie sprzedaży znajdują się układy od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 40,88 mkw. do 73,31 mkw. wraz z komórkami lokatorskimi.

Do wyboru są zarówno mieszkania z aneksami kuchennymi, jak i kuchniami stanowiącymi oddzielne pomieszczenia. Dzięki funkcjonalnym i przemyślanym rozkładom mieszkań oraz doskonałemu nasłonecznieniu, istnieje możliwość ich elastycznej aranżacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do każdego z nich należy balkon i komórka lokatorska. Budynek zaprojektowano jako przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Zostanie wykończony akrylową elewacją z elementami stalowymi, podłączony do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Mieszkania deweloper przekaże nabywcom w standardzie deweloperskim, wyposażając lokale w dwufunkcyjne piece gazowe oraz indywidualne liczniki i wodomierze.

Teren wokół budynku zostanie w pełni zagospodarowany, z miejscami postojowymi dla samochodów i rowerów oraz małą architekturą.

Zakończenie budowy Osiedla Leśmiana II, czyli budynku B6 zaplanowano na 31 marzec 2017 roku. Lokale w budynkach B2, B3 i B5 zostały już sprzedane.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych