Leśna Droga. Tanie mieszkania w Mrągowie

Leśna Droga to budowane przez Przedsiębiorstwo Budowlane Budextan budynki mieszkalne na ul. Leśna Droga przy Osiedlu Mazurskim w Mrągowie. Ceny mieszkań zaczynają się od 2990 zł brutto z mkw.
 

Autor: HouseMarket.pl 16 sierpnia 2016 14:56

Osiedle Mazurskie ma bogate zaplecze życia codziennego jakiego potrzebuje każda rodzina - szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia lekarska, sieć drobnych sklepów, dużych marketów, place zabaw, poczta.

Mieszkania w inwestycji Leśna Droga idealnie dopasowują się do programu Mieszkanie dla Młodych - cenowo i powierzchniowo. Dwa budynki pomieszczą 76 mieszkań i 12 samodzielnych garaży. W ofercie dewelopera znajdują się najtańsze mieszkania deweloperskie w Mrągowie. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 2990 zł brutto. Najtańszy lokal można mieć już za 71 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Mieszkania będą wyposażone w instalacje wewnętrzne, szlichty betonowe , tynki gipsowe, drzwi zewnętrzne (wejściowe) oraz stolarkę okienną, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Standard wykończenia nie obejmuje białego montażu, okładzin podłogowych i ściennych w mieszkaniu oraz wewnętrznych skrzydeł drzwiowych.

Przedsiębiorstwo Budowlane Budextan planuje ukończyć pierwszy budynek we wrześniu – grudniu 2016 roku, a drugi w czerwcu – wrześniu 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych