Leśna Polana już z oknami

Na Leśnej Polanie w Dopiewcu, gdzie osiedle realizuje firma Linea, praca wre. – W kolejnych dwupoziomowych mieszkaniach w zabudowie szeregowej zamontowano stolarkę okienną, a aktualnie trwają prace związane z docieplaniem oraz elewacją – zaznacza Adam Wędrychowicz z firmy Linea.

Autor: HouseMarket.pl 01 czerwca 2017 16:07

Leśna Polana to inwestycja zlokalizowana w odległości około 1,5 kilometra od Osady Leśnej. Miejsce jest położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Zakrzewskiego. To największy atut tej lokalizacji. Dobrze zorganizowane tereny rekreacyjne są impulsem do tworzenia prawdziwej wspólnoty sąsiedzkiej. W pobliżu Leśnej Polany powstaje ponadkilometrowa promenada będąca buforem między osiedlem, a lasem. Będzie to oświetlony bulwar, w którym koncentrować się ma sportowe i rekreacyjne życie mieszkańców gminy.

Budowa Leśnej Polany rozpoczęła się w październiku 2011 r. Osiedle składa się z sześciu rodzajów budynków: Piano, Etiuda, Sonata i Forma, Largo, Villa. Najpopularniejszym z nich jest Forma - dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 74 mkw., z ogrodem. Deweloper przekazał już klientom 114 mieszkań i domów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja została zaplanowana długofalowo. Budowa prowadzona jest w poszczególnych etapach. Deweloper Linea przygotowuje inwestycje kompleksowo, dbając o otaczającą je infrastrukturę. Zaplecze handlowo-usługowe oraz miejsca idealne na rekreację, jak place zabaw, boiska, czy promenada wzdłuż ul. Jesionowej wyróżniają inwestycje Linea na tle innych projektów.

Lokalizacja inwestycji, od zachodniej strony Poznania, zapewnia dostęp do terenów zielonych, a co za tym idzie, czystego powietrza. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek PKP, a także pętla autobusowa. W Dopiewcu, przy ulicy Promenada tuż obok sklepu przygotowano także przystanek komunikacji autobusu spidibus, kursującego między Leśną Polaną, szkołą w Dąbrówce a stacją PKP w Palędziu.

Zmotoryzowani Mieszkańcy podróżują trasą S11 oraz autostradą A2, dzięki czemu można trafić szybko do centrum, ale też innych miejsc w regionie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych