Leszno 15: Dobry adres dla miłośników warszawskiego tętna życia

Budynek przy ul. Leszno 15 na warszawskiej Woli to nowa inwestycja firmy Novum Wawa. W sześciokondygnacyjnym budynku przewidziano 118 mieszkań o powierzchni od 27 mkw. do 84 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 09 sierpnia 2016 09:41

Leszno 15 docenią miłośnicy luksusu i ze względu na dobrą lokalizację - warszawskiego tętna życia. Poza ogólnodostępnym tarasem położonym na dachu budynku, przyszli mieszkańcy jak i ich goście ucieszą oko przemieszczając się przez główną część budynku – przestronną recepcję. Nowoczesna architektura, tradycyjne rozwiązania architektoniczne i duża różnorodność układów mieszkań to jedne z licznych atutów tej inwestycji.

W sześciokondygnacyjnym budynku przewidziano budowę łącznie 118 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 mkw. do 84 mkw. w strukturach – od jednopokojowych do czteropokojowych. Większość mieszkań to lokale posiadające oddzielne kuchnie i duże balkony oraz tarasy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Części wspólne budynku jak i cała infrastruktura wokół niego wykonana będzie w podwyższonym standardzie poprzez zastosowanie takich materiałów jak: kamień, szkło, stal szlachetna.Zakończenie inwestycji przewidziano na grudzień 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych