Lewandowski kupił apartament w Złotej 44HouseMarket.pl - 31 maja 2016 11:06


Robert Lewandowski inwestuje w dobrze zapowiadające się startupy i w wyjątkowe nieruchomości. Do portfela adresów, w które zainwestowała gwiazda futbolu, doszedł kolejny – Złota 44.

 


– Cieszę się, że możemy powitać Roberta Lewandowskiego w gronie naszych klientów. Jest nam miło tym bardziej, że 2016 to szczególny czas dla Złotej 44. Pod koniec roku budynek zostanie ukończony, a już 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie wyjątkowego w skali Europy piętra rekreacyjnego wieżowca – mówi Michał Skotnicki, prezes BBI Development.

– Robert Lewandowski dzięki swoim zdolnościom, determinacji i sukcesom nie tylko rozsławia nasz kraj na świecie, ale buduje wizerunek nowoczesnego Polaka i nowoczesnej Polski. Taka postawa i działanie są nam szczególnie bliskie – dodaje Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Robert Lewandowski słynie nie tylko ze swoich sportowych osiągnięć, ale także z mądrego lokowania swoich oszczędności – najczęściej w dobrze zapowiadające się startupy i w wyjątkowe nieruchomości.

– Zakup apartamentu w Złotej 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku, gdzie mam do dyspozycji m.in. pełnowymiarowy basen, siłownię czy gabinety masażu pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – mówi Robert Lewandowski.

Przestrzeń rekreacyjna to idealna propozycja m.in. dla sportowców. Ósme piętro wieżowca gwarantuje im zarówno miejsce do uprawiania sportu, jak i niezbędnej regeneracji. Po treningu w nowoczesnej siłowni i 25-metrowym basenie będzie można zrelaksować się w gabinetach masażu, saunie czy podczas seansu w prywatnym kinie z symulatorem do gry w golfa. Całość dopełni działające przez cały rok jacuzzi usytuowane na przestronnym tarasie z widokiem na salę kongresową.

Dostęp do tej wyjątkowej przestrzeni wliczony jest w cenę apartamentu. Średnia cena za metr kwadratowy apartamentu wyniesie 28 tys. zł. To oferta all inclusive uwzględniająca wszelkie koszty kupna lokalu z podatkami i wykończeniem, miejscem parkingowym oraz współwłasnością w piętrze rekreacyjnym.

Piętro rekreacyjne zaprojektowanej przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia - Daniela Libeskinda, zostanie otwarte 26 października i będzie jedną z największych tego typu przestrzeni zlokalizowanych w budynku mieszkalnym w Europie.