Linea otwiera drzwi do swoich domów

Linea organizuje 17 i 18 września 2016 r., dni otwarte, podczas których będzie można zobaczyć osiedla w Dąbrówce: Leśna Polana oraz Osada Leśna.

Autor: HouseMarket.pl 12 września 2016 12:54

Podczas „Drzwi Otwartych” zostanie zaprezentowany m.in. najchętniej wybierany dom, czyli Forma – mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem, w zabudowie szeregowej. W ramach jednego budynku deweloper buduje cztery mieszkania o powierzchniach od 69,51 do 73,90 mkw. Wszystkie posiadają własne ogrody - od 60 do 240 mkw.

Przyszli mieszkańcy będą mogli poznać nie tylko Formę, dostępną już od 289 tys. zł. Linea buduje również inne domy: Etiuda, Largo, Piano, Sonata i Villa. Odwiedzający skorzystają również z fachowego doradztwa kilku architektów, którzy pracują dla dewelopera i chętnie udzielą informacji na temat osiedli oraz poszczególnych domów.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Dla naszych klientów przygotowaliśmy również możliwość skorzystania z pomocy doradcy finansowego, który w przystępny sposób opowie o całym procesie finalizacji transakcji zakupu mieszkania oraz sposobach finansowania – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea.

Na młodszych gości na osiedlu Leśna Polana już czeka plac zabaw. Eksperci rynku nieruchomości zwracają uwagę, by korzystać przede wszystkim z ofert firm sprawdzonych, z dużą renomą na rynku i wieloma udanym realizacjami na koncie. Spółka Linea posiada doświadczenie, budując domy dla ponad 1 tys. rodzin. Osiedle Osada Leśna w 2012 roku zostało nagrodzone między innymi w czasie konkursu na „Najlepiej Zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Wielkopolsce”. Cały projekt na rynku zadebiutował 15 lat temu. Natomiast Dąbrówka Leśna Polana powstaje konsekwentnie od 2011 roku.

Dla przyszłych i aktualnych mieszkańców niezwykle istotna jest dbałość dewelopera o przestrzenie wspólne, czy działalność społeczna na rzecz gminy i jej mieszkańców. Firma Linea w tym obszarze wyróżnia się – między innymi podarowała gminie tereny z przeznaczeniem pod budowę szkoły podstawowej w Dąbrówce, przygotowała również projekt budynku. Mieszkańcom osiedli Linea żyje się komfortowo też ze względu na bliskość terenów zielonych, czy ciekawe wydarzenia organizowane przez dewelopera dla całych rodzin.

Dojazd z Dąbrówki do Poznania nie zajmuje dużo czasu, ze względu na dostępność ekspresowej drogi S11 oraz węzła z autostradą A2. Również jazda pociągiem jest krótka i bezstresowa. Najlepsza okazja, by sprawdzić, jak szybko przebiega podróż, to odwiedziny w czasie „Drzwi Otwartych” w Dopiewcu przy ulicy Promenada 5.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych