Linea otwiera drzwi do swoich domów

Linea zaprasza 22 i 23 października 2016 r. na drzwi otwarte. W sobotę i niedzielę będzie można zobaczyć osiedla Leśna Polana oraz Osada Leśna. Deweloper nie tylko zaprezentuje swoje inwestycje, ale zaprasza również na rodzinny, jesienny spacer.

Autor: HouseMarket.pl 20 października 2016 15:36

Linea otworzy drzwi do swoich domów dla wszystkich zainteresowanych. A tych zapewne nie zabraknie, ponieważ deweloper cały czas dostosowuje swoją ofertę do potrzeb aktualnych i przyszłych mieszkańców. To właśnie dlatego Linea buduje kilka typów domów: Etiuda, Largo, Forma, Piano, Sonata i Villa. Podczas drzwi otwartych zwiedzający będą mogli również porozmawiać z architektami, którzy pracują dla dewelopera i chętnie udzielą informacji na temat osiedli oraz charakterystyki poszczególnych budynków.

– Naszym klientom doradzimy również, jak bezpiecznie, bezstresowo i sprawnie przejść przez cały proces zakupu mieszkania oraz jaki sposób finansowania wybrać – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Deweloper przypomni o zniżkach na mieszkania gotowe do odbioru od 10 do 15 tys. zł. Rabat dotyczy również dopiero wprowadzonych do sprzedaży mieszkań na osiedlu Leśna Polana. Obie promocje obowiązują do końca października.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper Linea to domy dla ponad 1 tys. rodzin w Osadzie Leśnej i Leśnej Polanie. Obie inwestycje regularnie są nagradzane przez fachowców rynku nieruchomości. Dla przyszłych i aktualnych mieszkańców ważne jest coś więcej - dbałość dewelopera o przestrzenie wspólne, czy działalność społeczna na rzecz gminy i jej mieszkańców.

Firma Linea w tym obszarze wyróżnia się – między innymi podarowała gminie tereny z przeznaczeniem pod budowę szkoły podstawowej w Dąbrówce, przygotowała również projekt budynku. Mieszkańcom osiedli Linea żyje się komfortowo też ze względu na bliskość terenów zielonych, czy ciekawe wydarzenia organizowane przez dewelopera dla całych rodzin. Dojazd z Dąbrówki do Poznania nie zajmuje dużo czasu, ze względu na dostępność ekspresowej drogi S11 oraz węzła z autostradą A2. Również jazda pociągiem jest krótka i bezstresowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych