Lipki Park. Apartamenty z widokiem na GiewontHouseMarket.pl - 10 października 2016 08:58


Lipki Park to zespół domów, w których mieszczą się apartamenty wakacyjne o powierzchni od 45 do 90 mkw. Lokalizacja na zboczu wzgórza zapewnia niepowtarzalny widok na Tatry oraz pasmo Giewontu. Sąsiedztwo Doliny Strążyskiej i Drogi Pod Reglami stanowi dodatkowy atut.


Sun & Snow Resorts Lipki Park Zakopane to kompleks budynków apartamentowych przy ul. Za Strugiem, położonych u podnóża wzgórza Lipki, leżącego nieopodal centrum Zakopanego. Inwestycja została zaprojektowana w stylu charakterystycznym dla architektury Podhala i Zakopanego. Budynki są wykonane w technologii zapewniającej maksymalny komfort i funkcjonalność, zachowując jednocześnie urok architektury tego regionu. Obiekt będzie zamkniętym kompleksem odpowiednio ogrodzonym i monitorowanym.

Inwestor Sun & Snow Resorts Lipki Park Zakopane wraz ze spółką Sun & Snow oferują innowacyjną i korzystną lokatę długoterminową – kupno apartamentu z gotową opcją wynajmu. Nabywca zyskuje podwójnie, posiadając możliwość wypoczynku i dochodu z wynajmu własnego apartamentu w okresie, gdy z niego nie korzysta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach współpracy Sun & Snow zapewnia m.in.: kontrolę techniczną, naprawy, sprzątanie, opiekę i pomoc dla gości przez cały okres pobytu, kwartalne raportowanie stanu zysków, ofertę wykończenia i wyposażenia.

Każdy właściciel nieruchomości ma możliwość spędzenia czasu w swoim apartamencie w terminie uzgodnionym wcześniej z działem rezerwacji. Ponadto, właściciele apartamentów otrzymują rabaty na pobyt w apartamentach Sun & Snow, we wszystkich lokalizacjach na terenie Polski. Klub Właściciela Sun & Snow umożliwia właścicielom apartamentów nieodpłatne korzystanie z innych apartamentów w sieci Sun & Snow.

Apartamenty są realizowane zarówno w standardzie deweloperskim jak i - w razie indywidualnego zlecenia -  pod klucz.

Lipki Park to kompleks pięciu budynków przy ul. Za Strugiem, położonych u podnóża wzgórza Lipki, leżącego nieopodal centrum Zakopanego. Masywne Pasmo Giewontu, u stóp którego rozciąga się wzgórze Lipki, góruje nad całą nieruchomością, wypełniając sobą okna apartamentów. W pogodny dzień sławny krzyż na Giewoncie jest tak wyraźny, że ma się wrażenie, że bez trudu można policzyć turystów siedzących u jego stóp. Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju i taką pozostanie na zawsze, ponieważ pasmo Lipek zostało uznane za park kulturowy, co praktycznie uniemożliwia ich zabudowę.

Inwestycja oddalona jest o 15 minut spacerem od Drogi Pod Reglami i od wejścia do Doliny Strążyskiej, skąd wyprawa szlakiem turystycznym na Giewont zajmuje niecałe trzy godziny. Spacer wzgórzem Lipek do ulicy Krupówki nie zajmuje więcej niż 20 minut.