Lipki Park. Apartamenty z widokiem na Giewont

Lipki Park to zespół domów, w których mieszczą się apartamenty wakacyjne o powierzchni od 45 do 90 mkw. Lokalizacja na zboczu wzgórza zapewnia niepowtarzalny widok na Tatry oraz pasmo Giewontu. Sąsiedztwo Doliny Strążyskiej i Drogi Pod Reglami stanowi dodatkowy atut.

Autor: HouseMarket.pl 10 października 2016 08:58

Sun & Snow Resorts Lipki Park Zakopane to kompleks budynków apartamentowych przy ul. Za Strugiem, położonych u podnóża wzgórza Lipki, leżącego nieopodal centrum Zakopanego. Inwestycja została zaprojektowana w stylu charakterystycznym dla architektury Podhala i Zakopanego. Budynki są wykonane w technologii zapewniającej maksymalny komfort i funkcjonalność, zachowując jednocześnie urok architektury tego regionu. Obiekt będzie zamkniętym kompleksem odpowiednio ogrodzonym i monitorowanym.

Inwestor Sun & Snow Resorts Lipki Park Zakopane wraz ze spółką Sun & Snow oferują innowacyjną i korzystną lokatę długoterminową – kupno apartamentu z gotową opcją wynajmu. Nabywca zyskuje podwójnie, posiadając możliwość wypoczynku i dochodu z wynajmu własnego apartamentu w okresie, gdy z niego nie korzysta.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach współpracy Sun & Snow zapewnia m.in.: kontrolę techniczną, naprawy, sprzątanie, opiekę i pomoc dla gości przez cały okres pobytu, kwartalne raportowanie stanu zysków, ofertę wykończenia i wyposażenia.

Każdy właściciel nieruchomości ma możliwość spędzenia czasu w swoim apartamencie w terminie uzgodnionym wcześniej z działem rezerwacji. Ponadto, właściciele apartamentów otrzymują rabaty na pobyt w apartamentach Sun & Snow, we wszystkich lokalizacjach na terenie Polski. Klub Właściciela Sun & Snow umożliwia właścicielom apartamentów nieodpłatne korzystanie z innych apartamentów w sieci Sun & Snow.

Apartamenty są realizowane zarówno w standardzie deweloperskim jak i - w razie indywidualnego zlecenia -  pod klucz.

Lipki Park to kompleks pięciu budynków przy ul. Za Strugiem, położonych u podnóża wzgórza Lipki, leżącego nieopodal centrum Zakopanego. Masywne Pasmo Giewontu, u stóp którego rozciąga się wzgórze Lipki, góruje nad całą nieruchomością, wypełniając sobą okna apartamentów. W pogodny dzień sławny krzyż na Giewoncie jest tak wyraźny, że ma się wrażenie, że bez trudu można policzyć turystów siedzących u jego stóp. Miejsce to jest oazą ciszy i spokoju i taką pozostanie na zawsze, ponieważ pasmo Lipek zostało uznane za park kulturowy, co praktycznie uniemożliwia ich zabudowę.

Inwestycja oddalona jest o 15 minut spacerem od Drogi Pod Reglami i od wejścia do Doliny Strążyskiej, skąd wyprawa szlakiem turystycznym na Giewont zajmuje niecałe trzy godziny. Spacer wzgórzem Lipek do ulicy Krupówki nie zajmuje więcej niż 20 minut.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych