Listopadowe nowości na rynku mieszkaniowym

Zbliża się końcówka roku. Deweloperzy, którzy pragną jeszcze w 2021 roku ruszyć ze sprzedażą mieszkań mają coraz mniej czasu. Jakie nowe inwestycje mieszkaniowe pojawiły się na rynku?

Autor: Housemarket.pl 29 listopada 2021 08:33

Mieszkania w Krakowie

Osiedle Safrano w Krakowie (Cordia)

W listopadzie ruszyły prace ziemne na budowie osiedla Safrano – najnowszego projektu Cordii w Krakowie, który deweloper stawia przy ul. Krokusowej na terenie dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki. Do połowy 2023 roku powstanie 99 mieszkań.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Viva Piast w Krakowskie (Victoria Dom)

Ruszyła sprzedaż mieszkań w II etapie osiedla Viva Piast budowanego przez Victorię Dom w krakowskich Mistrzejowicach. W ofercie jest 126 lokali w dwóch budynkach w szerokiej gamie metraży.

Mieszkania w Łodzi

Strefa Progress w Łodzi (Okam)

Łódzki debiut OKAM.  OKAM Capital otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę budynku mieszkalnego Strefa Progress. Inwestycja z 276 mieszkaniami, a także lokalami usługowymi będzie sąsiadowała z innym projektem firmy tj. Strefą Piotrkowska 217. Budowa osiedla ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. 

Tobaco Park w Łodzi (Arche)

Arche rusza z drugim i ostatnim etapem Osiedla Tobaco Park przy ul. Mikołaja Kopernika, Al. Włókniarzy i Al. Mickiewicza w Łodzi. Powstaną 152 mieszkania od 36 do 107 mkw. o różnej strukturze. Nowy budynek Tobaco Park II jest nowoczesny, ale wkomponowany w historyczną, już istniejącą zabudowę. 

Mieszkania w Katowicach

Franciszkańskie Południe w Katowicach (TDJ Estate)

153 mieszkania i 14 lokali usługowych – TDJ Estate przystępuje do realizacji II etapu osiedla Franciszkańskie Południe w katowickiej Ligocie. Wzorem I fazy inwestycję będzie wyróżniać kaskadowa zabudowa, szereg udogodnień oraz zielone zagospodarowanie terenu. Inwestycja będzie gotowa w połowie lipca 2023 roku.

Pierwsza Dzielnica w Katowicach (TDJ Estate)

W ramach drugiego etapu inwestycji Pierwsza Dzielnica w Katowicach od TDJ Estate powstaną dwa szesnastopiętrowe budynki, w których łącznie znajdzie się 256 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanych metrażach, lokale usługowe oraz pomieszczenia wspólne dla mieszkańców. W ramach inwestycji powstanie ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna, w której znajdą się wielogatunkowe rośliny, elementy małej architektury, strefa dla najmłodszych i pętla do biegania. Zakończenie prac planowane jest na przełom II i III kw. 2024 roku.

Mieszkania w Poznaniu

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych